Podzim s drakem

S podzimem přichází chuť zavzpomínat na dětská léta a vyrazit pouštět draka. Pouštění draků není pouze zábavou pro děti, ale pro všechny věkové kategorie. Každý si může vybrat v našem e-shopu ze široké nabídky sportovních a tažných draků. V kategoriích pro začátečníky, pokročilé a profesionální uživatele.

Začátečníkům bychom doporučili sportovního draka: Eolo Rising 1670 mm. Díky systému Easy Kite je drak během pár sekund připraven ke startu.  Součástí dodávky jsou samozřejmě šňůry, držadla, pouzdro a DVD návod.

Z kategorie tažných draků nabízíme začátečníkům tažného draka: Radsails EVO Trainer 2. Set obsahuje dvoušňůrové ráhno, které umožní snadnější a zábavnější start při učení tohoto sportu. Ráhno má design určený pro trenéry. Je opravdu jednoduchý: dvě šňůry a základní kitekiller. Jeho ovládání je velmi podobné jako u akrobatických kitů. Pokud pustíte ráhno, bezpečnostní systém kitekilleru okamžitě způsobí, že kite ztratí svou sílu a výšku, což znemožňuje úplnou ztrátu kontroly nad kitem. Rozpětí je 2000 mm, použitý materiál je Spinnaker.

Pokud patříte mezi pokročilejší vyznavače kitingu máme pro Vás v nabídce např. Draka 3 m2. Tento vylepšený model s optimalizovaným tvarem plátna má nadprůměrné letové vlastnosti a lze jej řídit s absolutní přesností. Létání s tímto drakem nicméně vyžaduje odpovídající sílu, bez níž se drak snadno vymkne kontrole. Je vyroben z polyesteru 42 g a rozpětí má 3230 mm.

Příznivcům sportovních draků bychom doporučili říditelného draka Eolo Samurai, který zaujme svým jednoduchým ovládáním a precizním řízením. Létání je možné za různých povětrnostních podmínek. Plachty jsou vyrobeny z Ripstop-Mylar-Nylonu 42 g a jeho rozpětí je 1890 mm.

Další zboží z této kategorie najdete na našich stránkách v kategorii: technika pro sport – outdoor draci.

Nejste-li příznivci létání a podzim raději trávíte v přírodě např. lezením po skalách nebo turistikou, nabízíme Vám kvalitní multifunkční kapesní nože v široké škále od těch levnějších např. Multifunkční kapesní nůž Camper až po dražší profesionální kusy (např. Leatherman CHARGE TTi).

Cyklisté naleznou na našich stránkách luxusní cyklistické svítilny a další příslušenství pro kola.

Za povšimnutí stojí i nabídka dalekohledů např. dalekohled Ruby 7 x 50, který díky gumovému povrchu můžeme používat i v nepříznivém počasí a další podobné zboží např. Čočkový teleskop Arcturus 60/700, díky kterému můžete prozkoumávat vesmír.

Nedělejte radost jenom sobě, ale udělejte ji i svým blízkým a překvapte je netradičním dárkem pod vánočním stromečkem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *