Výprodej součástek za skvělé ceny zde
Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

O nás

Sehnat spolehlivého dodavatele elektrosoučástek, dílů a přístrojů je v dnešní době, kdy se věci neopravují ale vyměňují, docela problém. Víme o tom. Elektronika je náš život a není nic horšího, než zastavit práci kvůli tomu, že nemůžete sehnat součástku nebo nemáte patřičný nástroj. Naše podnikání stojí na pomoci všem, kdo se zabývají elektronikou. Jsme největší specialisté na prodej elektroniky, poskytování internetu, montáže zabezpečovacích systémů a vývoj elektroniky v Chocni a okolí. Odjakživa nás bavila elektronika. Máme za sebou vývoj řady elektronických zařízení a systémů. V roce 2005 jsme spustili obchod puhy.cz .

Majitelem firmy je Ing. Jan Půhoný. Začínali jsme vývojem na zakázku a k tomu jsme provozovali eshop. Dnes se situace trochu obrací a máme více zákazníků v našem eshopu. Náš dlouhodobý cíl je být největší lokální dodavatel elektroniky pro kutily a firmy ve východních Čechách. Dodáváme pro domácnosti i pro firmy. Nedostatek specializovaných elektrosoučástek pro vlastní potřebu nás nakonec přivedl zahájení podnikání. Umíme řešit sofistikované systémy od instalace až po programování.

Máme součástky a zboží, které jinde neseženete

Naše podnikání se zaměřuje na dodávky elektrotechnického zboží, které není běžně k dostání. Pravidelně rozšiřujeme nabídku také o produkty pro koncové spotřebitele i firmy a výrobní podniky. Náš eshop s elektronikou je vyhledávaný kutily i odborníky. Náš sortiment čítá více než 750000 položek od 100 osvědčených výrobců. Máme skladem instalační materiál pro firmy a elektroniku pro dům a zahradu. Podporu u nás najde každý, kdo hledá kvalitní GSM dálkové ovládání a GSM dohled. Jsme špičkoví specialisté na ovládání spotřebičů přes mobilní telefon nebo GSM alarmy.

Neomezujeme se pouze na prodej zboží. Pokud si nevíte rady s vývojem elektroniky nebo programováním mikrokontrolérů PIC, tak jsme vám k dispozici. Máme za sebou certifikované instalace zabezpečovacích systémů a jiných technologií. Naše firma poskytuje velmi kvalitní připojení k internetu v Chocni a širokém okolí.

Vývoj elektroniky

Nákupem u nás získáte spolehlivého dodavatele na celý život

Díky tomu, že sami vyvíjíme elektronická zařízení, tak máme záběr, jaký má málokdo v okolí. Můžeme si dovolit nakoupit specializované součástky, které jinde neseženete. Pokud máte firmu nebo jste kutil v elektru, tak vám vyjdeme vstříc neskutečně širokým sortimentem a cenami, která jsou nejnižší v republice. Nákupem u nás šetříte váš čas, kdy nemusíte čekat na objednanou součástku. Šetříte i náklady za dopravu, protože si v našem obchodě vše pohodlně vyberete. Prodáváme pouze kvalitní a prověřené zboží, takže se nemusíte bát reklamací. Nákup u nás je absolutně bez rizika. Důležitou součástí naší práce nadprůměrná technická podpora ke zboží. Zboží známe, poradíme vám po odborné stránce tak, že budete mile překvapeni. U více než 80% sortimentu řešíme reklamace výměnou za nový kus. Naše zákazníky doslova rozmazlujeme. Každý měsíc pro ně připravujeme vlastní videorecenze na youtube. Dodržujeme platnou legislativu a máme i vlastní servisní zázemí pro část sortimentu a vlastní dílnu.

5 důvodů proč nakoupit u nás

- Úspěšně doručeno více než 65 000 objednávek

- Nadstandardní technická podpora

- Široký sortiment přes 750000 položek od 100 prověřených dodavatelů

- Přes 18 let v oboru elektro

- Reklamace řešené výměnou u více než 80% sortimentu