Výprodej součástek za skvělé ceny zde
Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Multimédia

Pojďte se s námi na chvíli v dnešní, tak zrychlené době 21. století, kde jde vývoj elektroniky kupředu mílovými kroky zastavit, a vychutnat si pořádkou dávku multimediální zábavy se svými nejbližšími. Je jedno jestli toužíte po změně nebo Vám doma již po dlouhých letech něco vypovědělo službu, zde v naší přehledné a ucelené nabídce elektroniky, která zahrnuje jak osvědčené produkty, tak také světové novinky si vždy vyberete.

Jaké produkty pro pořádnou dávku zábavy u nás nabízíme?

Audiotechnika
Poslech hudby, sledování filmů a i své další kulturní zážitky můžete vylepšit nákupem nové Audiotechniky, TV a video nebo Satelitní a anténní techniky, která do Vašich domů přinese lepší požitek ze sledování filmů, dokumentů a poslechů hudby, stejně jako z nejnovějších světových kin.

Reproduktory
Pro milovníky hudby nabízí naše přehledná nabídka také kategorii Hudební nástroje, kde ve spojení s nákupem Reproduktorů a reprosoustav lze vykouzlit nezapomenutelný zvukový zážitek.

Diskotéka, Studio, DJ
Především v letních na venkovních, ale i zimních měsících jsou velmi oblíbené velké hudební akce a diskotéky, proto v sekci Diskotéka, Studio, DJ si profesionální DJ, ale i hobby DJ najdou vše potřebné. Každý z nás tráví volný čas různým způsobem, čtenáři si oblíbí Tablety a čtečky e-knih, vyznavači hudby kdekoli zase Sluchátka a mikrofony.

AV Příslušenství
Ke všem produktům nabízíme také pestré spektrum AV příslušenství a širokou nabídku Univerzálních ovladačů.

Foto a video
Pro uchování vzpomínek z dovolených, výletů a oslav s rodinou a přáteli je vhodné využit produktů v kategorii Foto a video, kde po pořízení vhodného fotoaparátu či kamery Vám již žádný zážitek neunikne.Produkty