Výprodej součástek za skvělé ceny zde
Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Zálohovaná čerpadla pro kotle na tuhá paliva

Energeticky úsporná zálohovaná čerpadla pro kotle a krbyZálohované čerpadlo

Instalace elektroniky pro zálohovaná čerpadla. Standardní oběhová čerpadla při výpadku elektrické energie nefungují a jejich zálohování je problematické. Toto čerpadlo konečně nabízí profesionální řešení.

Čerpadlo používá speciální synchronní elektromotor na 12 V. Při výpadku sítě, běží čerpadlo přímo z akumulátoru a nevznikají žádné ztráty způsobené převodem napětí. Díky tomu může topný systém fungovat až 24 hodin bez elektřiny. Do systému je navíc možné zapojit zálohovaný regulátor směšovacího ventilu. Při výpadku napájení proto může pokračovat i řízení teploty na zvolenou hodnotu.

Systém automaticky kontroluje sám sebe a dokáže včas upozornit na případnou poruchu (ztrátu kapacity akumulátoru, mechanické zablokování čerpadla, poškození čidla teploty apod.). Závada se indikuje akustickým signálem a zobrazením poruchy na displeji. Na havarijní situaci může upozornit připojení siréna. Energeticky úsporné zálohované čerpadlo

Standardní oběhová čerpadla při výpadku elektrické energie nefungují a jejich zálohování je problematické. Toto čerpadlo konečně nabízí profesionální řešení.