Puhy.cz – široká nabídka elektrotechnických stavebnic

Právě jsme rozšířili nabídku elektrotechnických stavebnic – nyní jsou k dispozici sady součástek s profesionálním plošným spojem určené k sestavení. Tyto sady jsou určeny nejen pro techniky a kutily, ale i pro profesionály, kterým tyto stavebnice nebo sestavené moduly mohou ušetřit mnoho času. Některé stavebnice dodáváme i sestavené.

Kompletní nabídku elektrotechnických stavebnic a modulů naleznete v kategorii „Stavebnice / moduly“ v internetovém obchodě www.puhy.cz .

Bezkonkurenčně nejprodávanější je sada součástek a plošného spoje s názvem Stejnosměrný regulátor motorků. Tuto stavebnici můžete využít nejen pro regulaci stejnosměrných motorků, ale i například pro stmívání LED osvětlení nebo LED pásků na 12V.

Stejnosměrný regulátor motorků

Další zajímavou stavebnicí je elektronická hrací kostka řízená mikroprocesorem.

Velmi pěkný je také audioanalyzátor.

Užitečná je i stavebnice multifunkčního relé s širokou možností nastavení díky použitému mikroprocesoru. O této konstrukci si můžete přečíst také zde.

Multifunkční relé

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>