Hodinky Phosphor DIGITAL

Přemýšlíte o vhodném dárku pod stromeček?

Máme pro Vás několik tipů. Například designové hodinky Phosphor:

Hodinky Phosphor DIGITAL DH-03 – kovový náramek

Displej hodinek je možné přepínat mezi pozitivním a negativním zobrazením pomocí elektronického inkoustu (elektronický papír -EPD), což je patentovaný materiál, který se ve formě tenkého filmu integruje do elektronických displejů. Elektronický inkoust se skládá z milionů miniaturních mikrokapslí. V každé mikrokapsli jsou v čirém roztoku uložené kladně nabité bílé částečky společně se záporně nabitými černými částečkami. Mikrokapsle jsou vystaveny působení elektrického pole díky jejich umístění mezi elektrodami. Působí-li na částečky záporné elektrické pole, bílé částečky se přesunou do vrcholu kapsle a stanou se tak na displeji viditelnými. Naopak černé částečky putují do spodu a viditelné nebudou. Opačného zobrazení se docílí otočením celého procesu, kdy se zobrazí černé částice a zneviditelní bílé. Tento proces je dobře znázorněn na tomto obrázku.

  • Typ baterie: CR2025  3,5V knoflíková
  • Pouzdro: ušlechtilá ocel
  • Tloušťka: 12 mm
  • Šířka: 33 mm
  • Sklíčko: minerální sklo
  • Voděodolnost: 5 ATM – 50 m (vlhkost, déšť sprchování, mytí auta)
  • Čas ve formátu 12 hodin, budík, datum
  • Možnost přepínání zobrazení času jako grafické, nebo digitální
  • Další variantou mohou být designové hodinky Phosphor s koženým páskem

Hodinky Phosphor DIGITAL DH-02 – kožený pásek

Tyto hodinky se liší od předchozích pouze náramkem, který je kožený a dodává tomuto designovému výrobku osobitý styl.

Nabízí zobrazení času v grafické nebo digitální podobě. Možnost přepnutí mezi černým displejem s bílým písmem nebo naopak – pozitivní nebo negativní zobrazení.  Kromě času ve formátu 12 hodin je možné zobrazit datum a nastavit budík. Jejich voděodolnost je 5 ATM, což dovoluje nošení hodinek v každodenním životě při sprchování, mytí auta atd.

Oba tipy hodinek se výborně hodí jako doplněk k obleku a zároveň mohou dotvořit image moderního muže v neformálním oblečení.

Více možností naleznete na e-shopu www.puhy.cz, kde  si můžete vybrat  z exkluzivní nabídky hodinek značky Phosphor TM.

Pokud  hledáte dárek pro zvídavé chlapce máme pro vás v nabídce výukové stavebnice, kdy se děti mohou hravou formou seznámit s elektronikou. Starší děti si mohou vyzkoušet například sestavit rozmanité houkačky, polní telefon, krystalku, jednoduché rádio, detektor kovů, metronom, blikač, poplašné zařízení na fotobuňku, minutník, atd.

Pro tatínky nabízíme několik užitečných pomocníků do domácnosti např. meteostanice, zásuvkový elektroměr nebo GSM spínač GS300 a mnoho dalšího. Tyto dárky nejen potěší pod stromečkem, ale stanou se i důležitými pomocníky pro celou rodinu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *