Výprodej součástek za skvělé ceny zde
Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Dílna & nářadí

Pro všechny malé i velké, profesionální i hobby řemeslníky a kutily můžeme nabídnout širokou škálu produktů, díky kterým si jednoduše a rychle vybavíte své provozy a dílny. Pomocí kvalitních nástrojů a nářadí lze vyrábět, opravovat, zlepšovat různá zařízení a spotřebiče. V nabídce máme nářadí pro dřevařské, stavební, kovoobráběcí, elektronické, elektrikářské a mnoho dalších prací. Ukažte a především předávejte svým malým pomocníkům zkušenosti a schopnosti s výrobou čehokoli, přeměňte své myšlenky a sny v realitu a nebo jen opravte stůl, postavte ptačí budku či opravte starý radiomagnetofon. Společně strávený čas se pro Vás stane nezapomenutelným zážitkem. Tak vzhůru k vybavení svých dílen a provozů ještě dnes!

Co vše v kategorii Dílna & nářadí nabízíme?

Elektrické a Aku nářadí
Při práci v terénu se již dnes neobejdete bez kvalitního Elektrického a Aku nářadí. V našem širokém sortimentu včetně Příslušenství pro elektrické nářadí si vybere opravdu každý.

Brašny a kufry
Rovněž pro převoz je nutné mít vše důkladně uloženo v Brašně, kufru či jiném přepravním obalu pro Skladování nářadí.

Ochranné pomůcky
Vzhledem k tomu, že každá pracovní činnost má svá specifika a nároky na dodržování pravidel bezpečnosti, nezapomínáme ani na Ochranné pomůcky, Zařízení provozů a také Prostředky pro údržbu a vybavení dílen a provozů.

Stavební nářadí
Pro stavbu ale třeba i jen rekonstrukci bytu či domu přijde vhod také Stavební nářadí nebo Stavební stroje.

Ruční nářadí
Strojaři, zámečníci, opraváři ale i ostatní jistě ocení kvalitní Ruční nářadí, Obráběcí stroje a Pneumatické nářadí s příslušenstvím.

 Produkty