Výprodej součástek za skvělé ceny zde
Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Aku nářadí

Pro kutily i profesionální řemeslníky vždy přijde vhod kvalitní akumulátorové nářadí neboli Aku nářadí, na které se můžete spolehnout. Uplatnění Aku nářadí oceníte především tam, kde není zásuvka s elektrickým proudem tedy zahrada, chalupa, stavba nebo jen tak v dílně, kde za sebou nechcete tahat napájecí kabel k nářadí.

V naší široké nabídce, která zahrnuje Aku vrtačky, Aku šroubováky a Aku bourací kladiva si můžete vybrat nářadí dle svých požadavků a parametrů potřeb použití. Vybírat můžete např. dle síly utahovacího momentu, průměru sklíčidla, počtu a kapacity baterie. Aku pily najdou uplatnění především na zahradách a kolem domu při údržbě stromové zeleně, ale i přípravě dřeva na zimu. Potřebujete napumpovat jízdní kolo nebo pneumatiky u auta? S našimi Aku kompresory žádný problém, za krátký okamžik je vše naplněno stlačeným vzduchem a připraveno k použití. Pro řemeslné dílny jako servisy, strojní výrobu, montáže jistě přijdou vhod Aku utahováky díky, kterým již nebude potřeba se dřít ručním utahováním šroubů. Stačí nastavit ten správným utahovací moment a utahovák zvládne těžkou práci za Vás.

Ke každému akumulátorovému nářadí nabízíme také Akumulátory a Nabíječky pro Aku nářadí, vhodným výběrem a správnou údržbou bude mít Vaše Akumulátorové nářadí vždy dostatečnou výdrž pro požadovanou práci.Produkty