Výprodej součástek za skvělé ceny zde
Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Lepidla, pásky, suché zipy a chemie

Potřebujete-li doma, v dílně nebo na zahradě něco slepit, pak je tato kategorie určená právě pro Vás. V našem širokém sortimentu různých druhů Speciálních a Univerzálních Lepidel, Lepidel ve spreji, Epoxidů, Lepících tyčinek pro 3D tisk nebo lepicích tyčinek do tavných pistolí a mnoho dalších, se kterými lze lepit všechny druhy materiálů jako jsou například kov, dřevo, plast, sklo a další si jistě vyberete.

Stavební chemii, plnící tmely, silikony a těsnící hmoty naopak oceníte všude tam, kde je nutné utěsnit prasklinu nebo otvor.

Potřebujete doma přidělat obraz nebo fotografii na stěnu a nechcete přitom vrtat do zdi, zatloukat hmoždinky a ještě přitom dělat nepořádek a hluk? Máme pro Vás řešení! V našem sortimentu Suchých zipů, Lepících háčků a držáků toto již není žádný problém.

Jistě potěšíme také elektroniky, kteří si vyrábí Desky plošných spojů (DPS) vlastní cestou. Chemické přípravky, Chemie pro pájení a Chemie pro výrobu DPS najdou uplatnění všude tam, kde je nutné leptat, ošetřovat a izolovat kontakty na DPS včetně ochranných laků na již osazené desky.Produkty