Výprodej součástek za skvělé ceny zde
Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Auto

Pokud i Vy patříte mezi vyznavače motorizmu a používání auta je pro Vás každodenní nutností nebo jen občasnou zábavou, věříme, že v této kategorii Auto najdete vše potřebné pro zpříjemnění a zjednodušení cesty s Vaším 4kolovým přítelem.

Co vše u nás pro svůj automobil najdete?

Autokosmetika
Pečovatelé o auto svépomocí jistě ocení kategorii Autokosmetika a péče o auto, Autodoplňky, Údržba a nářadí pro auto, ve kterých naleznete vždy vše potřebné pro Vaše auto.

Vybavení pro případ nehody
V kategorii eMobilita si přijdou na své především odpůrci benzínových a dieselových motorů. Vybavení pro případ nehody a Osvětlení automobiluAutožárovky patří mezi základní vybavení každého automobilu, a proto i Vám by tyto produkty neměly chybět!

Navigace
Cestovatele, kteří každoročně vyráží na dovolenou a různé výlety během roku jistě potěší široký výběr různých Střešních nosičů a boxů, Přívěsy a vleky, autoplachty. Cílem každého motoristy je vždy v pořádku dojet do správného cíle, proto v kategorii Navigace si vždy vyberete toho správného parťáka, který Vás bude navigovat do Vašeho cíle.

Auto Hi-Fi sety
Pro Ty, kteří mají rádi lepší požitek z jízdy je zde kategorie Auto Hi-Fi sety, kterou ocení především vyznavači hudby za volantem.

Parkovací systémy a couvací kamery
Vhodným výběrem z kategorie Alarmy a centrální zamykání, Parkovací systémy a couvací kamery vytvoříte dostatečné zabezpečení pro Váš vůz.Produkty