Výprodej součástek za skvělé ceny zde
Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Autokosmetika a péče o auto

Jste vášnivými řidiči, kteří si rádi zajistí péči o svého čtyřkolového miláčka svépomocí? A k tomu ještě ušetříte vysoké částky za mycí linky a profesionální čistící salóny! V naší kategorii Autokosmetika a péče o auto najdete pouze kvalitní produkty, které jste schopni aplikovat sami a zajistí vašemu automobilu perfektní vzhled a ochranu před vlivy počasí.

Čističe a odstraňovače jsou určeny pro odstranění nečistot z čalounění, oken, karoserie nebo zápachu z klimatizace a zajistí čisté prostředí v interiéru automobilu. Pro hrubé nečistoty v interiéru lze použít Auto vysavače, který lze zapojit na 12V přímo v autě, což lze také uplatit během jízdy na dovolenou nebo výlet.

Při mytí automobilu je vhodné použít Šampóny, s jejich použitím lze jednoduše umýt karoserii, skla i kola. Vosky jsou přípravky, díky kterým, lze odstranit drobné škrábance a ochránit lak na dlouhou dobu. Leštěnky společně s Leštičkami na auto vytvoří dokonalý finální lesk karoserie a oken. Ochrana a renovace obsahuje produkty pro renovaci např. světlometů, kovových a plastových částí, díky kterým opět získají nový vzhled.

Pro ještě dokonalejší zpříjemnění jízdy v lesklém autě můžete zvolit Vůni do auta, která naplní interiér vozu svěží a příjemnou vůní. Péče o pneumatiky a kola jsou určeny pro delší výdrž a lepší vzhled nejen pneumatik, ale i plechových a hliníkových disků kol. Samozřejmostí je i Příslušenství pro autokosmetiku, kde najdete vše potřebné.

Výběr produktů jsme zvolili tak, aby Vám „šla práce jako po másle“ a vozidlo bylo po chvíli jako nové. Tak vzhůru do práce!Produkty