Výprodej součástek za skvělé ceny zde
Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Autodoplňky

Dalším praktickým vybavením a příslušenstvím do automobilu jsou Autodoplňky, které jednak mohou plnit bezpečností funkci, změnit vzhled interiéru a exteriéru vozidla nebo jen zpříjemnit jízdu Vaším autem na krátkých i dlouhých cestách.

Vyhřívané a nevyhřívané autopotahy a autokoberce, Clony a roletky, Loketní opěrky, Vytápění a chlazení autaOdvlhčovače vzduchu do autaDoplňkové přístroje do auta, Chladničky a příslušenství, Hlavice řadící páky a mnoho dalšího jsou produkty do interiéru automobilu. Tak proč si nedopřát změnu a pohodlí během jízdy?

Kryty klik dveří, Kryty šroubů kol, Plastové lemy a prahy, Poklice, Konturovací pásky jsou produkty, které tvoří v detailu dokonalost exteriéru automobilu.

Drobná elektronická zařízení, zase pomohou sledovat různé veličiny během jízdy: Teploměry do auta a Odpuzovače proti kunám, které ochrání auto před nezvanými hosty v útrobách motoru. V některých situácích je dobré si ověřit zdravotní stav a způsobilost řidiče a proto nabízíme také Testery na alkohol včetně příslušenství a Testery na drogy

Ochranu našich nejmenších při jízdě považujeme za číslo 1, a proto také nabízíme Dětské autosedačky a podsedáky, které společně s Vybavením pro případ nehody zajistí Vaši připravenost pro nenadálé situace.

Nezapomínáme ani na klasické příslušenství, které se hodí do každého auta jako: Kanystry, Stěrače, Vany do kufru a věci na zimu jako: Škrabky na led a sníh, Zimní clony pro chladiče a Sněhové řetězy.

Tato kategorie nabídne opravdu široký výběr produktů. Stačí si jen vybrat a zdokonalit požitek z jízdy!Produkty