Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Turbo Lite 2

Cena nyní (s DPH):
1270,50Kč
Cena bez DPH:
1049,59Kč
Toto zboží bohužel neumíme momentálně dodat v rozumném termínu, ale určitě u nás naleznete něco podobného. Zkuste to třeba v této kategorii: SIM Toolkit

Pokud chcete zjistit přesnou dostupnost, kontaktujte nás na emailu obchod@puhy.cz

Kód: turbo lite 2

GSM Sim Toolkit modul pro aplikace ve spojení s mobilním telefonem využívany v našich konstrukcích GSM Pagerů.
 

Turbo Lite je příslušenství pro mobilní telefony, které umožňuje jejich využití zejména pro SMS ovládání a měření. Aplikačně je kompatibilní s Turbo Adapterem, ale obsahuje zjednodušený konektor s 13 digitálními I/O (z nichž 4 mohou být použity jako A/D vstupy) a nemá paměťovou kartu. Součástí je standardně aplikace Pager2.
Nejnovější model Turbo je o něco větší, než jeho předchůdce (rozměrově o dpovídá klasickému Turbo adaptéru - tedy 52x36 mm), avšak je navíc doplněn o dva výkonové vstupy a dva výstupy umožňující připojení nízkonapěťových zařízení přímo k zařízení, bez potřeby dalších obvodů upravujících napěťové úrovně či impedance. Vstupy a výstupy jsou dále galvanicky oddělené optočleny, což zvyšuje bezpečnost telefonu i možnosti použití pageru. Zapojení standardního konektoru, jaký známe z Turbo Lite je stejné, podobně jako elektrické vlastnosti vstupů a výstupů. Novinkou je však systémový konektor známý z Turbo Adaptéru a pájecí body určené pro připojení galvanicky oddělených vstupů a výstupů.
Novinky v aplikaci
Spolu s novým hardware přišlo na pořad dne pochopitelně též rozšíření řídící aplikace Pager, která je nyní uživatelsky mnohem více modifikovatelná, včetně toho, že umožňuje definovat názvy stavů pro zapnuto či vypnuto a při ovládání je tak možné aplikovat například příkaz ROZSVIT místo ON a podobně.

Asi nejdůležitější změnou je však možnost definovat telefonní čísla na která má být posíláno avízo o změně stavu pro každý vstup zvlášť, a tak informace o problému například ve skladu může být zaslána přímo skladníkovi, informace o kanceláři asistentce a pod.


Technické parametry

Základní vlastnosti galvanicky oddělených vstupů

  • Maximální vstupní napětí : 24V
  • Minimální vstupní napětí pro stav sepnuto : 2V
  • Maximální napětí pro stav rozepnuto : -1,2V

Základní vlastnosti galvanicky oddělených výstupů

  • Maximální spínané napětí :24V
  • Minimální spínané napětí : 0,3V
  • Maximální spínaný proud : 60mA

 


Otázky a odpovědi k tomuto produktu

Zatím zde není žádná otázka ani odpověď k tomuto zboží. Buďte první, kdo se zeptá :-)

Recenze & Hodnocení výrobku

Dotaz k produktu: Turbo Lite 2