SARS-CoV-2: Některá odběrná místa PPL Parcelshop®, Balík na poštu® a Balík do balíkovny® nemusí být z důvodu vládních opatření v následujích dnech dostupná nebo mohou mít omezenou otevírací dobu. Nedoporučujeme používat dobírku. Doprava od 69,- Kč. Odesíláme jako obvykle!
Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Fotodiody

Fotodiody skladem

Chcete si zakoupit fotodiodu? Pak jste tu správně. Zde si vyberete různé fotodiody. V této kategorii naleznete široký výběr fotodiod. Vybírejte si kvalitní fotodiody od prověřených dodavatelů v našem e-shopu na Puhy.cz.

Fotodioda a její popis

Fotodioda je elektronickou součástkou, která dokáže reagovat při proniknutí světla. Fotodioda je plošná dioda, která je upravená tak, aby do PN přechodu proniklo světlo. Pokud na součástku neproniká světlo, funguje fotodioda jako běžná dioda. Při osvětlení narůstá proud v diodě v závěrném směru.

Fotodioda a její využití

Fotodiody nacházejí využití ve světelných závorách nebo při měření otáček. Fotodioda může být použitá i například v dálkovém ovládání.

Fotodiody: Proč si zakoupit fotodiodu u nás?

Vyberte si fotodiody u nás, protože nabízíme široký výběr produktů a nabízíme velmi rychlé doručení. Fotodiody u nás naleznete za velmi příznivé ceny. Při nákupu nad 4999 Kč máte dopravu zcela zdarma.