Volejte +420 732 241 982 (Po-Pá 8-17h)

Propojka ST-ST Singlemode Lightwin, kov

Dnešní cena (s DPH):
45 Kč
Cena bez DPH:
37,19Kč
Toto zboží bohužel neumíme momentálně dodat v rozumném termínu, ale určitě u nás naleznete něco podobného. Zkuste to třeba v této kategorii: Ostatní ceníkové zboží

Pokud chcete zjistit přesnou dostupnost, kontaktujte nás na emailu obchod@puhy.cz

Kód: c_715311

Detaily: kov Propojka Singlemode ST-ST Lightwin,

Spojky slouží k připojení optických kabelů se stejným nebo různým typem konektorů.

Vlastnosti:

  • Kov
  • Singlemode

Parametry:
  • Číslo výrobce: LKUP ST-ST SM
  • Typ (výrobce): LKUP ST-ST SM
  • Provedení: Singlemode
  • Barva: Kov
  • Obsah: 1 ks

EAN

9120042367334


Otázky a odpovědi k tomuto produktu

Zatím zde není žádná otázka ani odpověď k tomuto zboží. Buďte první, kdo se zeptá :-)

Recenze & Hodnocení výrobku

Dotaz k produktu: Propojka ST-ST Singlemode Lightwin, kov