Odizolovací nůž REBEL RB-1008 : Půhy.cz
Výprodej součástek za skvělé ceny zde
Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Odizolovací nůž REBEL RB-1008

Odizolovací nůž REBEL RB-1008
  • Odizolovací nůž REBEL RB-1008
  • Odizolovací nůž REBEL RB-1008
  • Odizolovací nůž REBEL RB-1008
Cena nyní (s DPH):
250,- Kč
bez DPH
207,-
ks


    5ks k dispozici
    Zboží doručíme do 4 pracovních dnů na Vaši adresu v rámci ČR i na Slovensko
    Kód: t_06640051

  • Odizolovač drátů Rebel
    Odizolovače jsou nástrojem, který by neměl mít ve svém nářadí jen profesionální elektrikář, ale také každý kutil, který se často zabývá různými druhy oprav ve vlastní domácnosti. Rotační odstraňovač izolace vodičů Rebel umožňuje rychlé a přesné odstranění izolace z elektrických vodičů o průměru 10 - 25 mm.

    Bezpečné řezání
    Zajímá vás, jak odstranit izolaci z kabelu? Můžete to udělat doma pomocí běžného nože, ale v mnoha případech je toto řešení riskantní, protože může dojít k poškození vaší elektroinstalace. S odizolovačem s hloubkou řezu izolace 0 - 6 mm a možností řezání podélně, spirálově i po obvodu máte záruku bezpečnosti a přesnosti, díky které se vyhnete problémům a poruchám.

    Přesné řezání
    Použití odizolovače drátů Rebel Tools je velmi jednoduché. Zařízení má nastavitelné prodloužení držáku kabelu, takže stačí vložit kabel, nastavit držák do požadované polohy a poté utáhnout odizolovací nůž. Teď už zbývá jen otočit nožem, aby se izolace přeřízla a drát pevným pohybem vytáhnout.

    - Přesné odizolování
    - Otočný nůž
    - Nastavitelné prodloužení držáku kabelu
    - Podélné, spirálové a obvodové
    - Řezání Hloubka řezání izolace: 0 - 6 mm
    - Rozsah vnějšího průměru kabelu: 10 - 25 mm
Otázky a odpovědi k tomuto produktu

Zatím zde není žádná otázka ani odpověď k tomuto zboží. Buďte první, kdo se zeptá :-)

Recenze & Hodnocení výrobku