Marimex 11313113 Tablety gelové vločkovací 2v1 : Půhy.cz
Výprodej součástek za skvělé ceny zde
Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Marimex 11313113 Tablety gelové vločkovací 2v1

Marimex 11313113 Tablety gelové vločkovací 2v1
Cena nyní (s DPH):
157,55Kč
bez DPH
130,-

Toto zboží bohužel neumíme momentálně dodat v rozumném termínu, ale určitě u nás naleznete něco podobného. Zkuste to třeba v této kategorii: Nezařazené

Pokud chcete zjistit přesnou dostupnost, kontaktujte nás na emailu [email protected]

    Kód: h_p906a

  • Gelová tableta určená pro použití v nadzemních bazénech.
    Lze použít pouze ve skimmeru.
    Doporučujeme udržovat z dosahu dětí.
    Účinnost gelu není ovlivněna barvou tablety ani jejím objemem (vystavením na vzduchu může dojít k úbytku objemu gelu).
    V balení je 6 ks 10g tablet. Gelová tableta se postupně rozpouští a kolem nečistot vytváří ”gelový obal”.
    Nečistoty klesnou ke dnu, kde je potémůžete vysát bazénovým vysavačem. Vzhledem k tomu, že ”gelový obal” je pevnější a větší, než klasické vločky vytvořené pomocí tekutých vločkovacích přípravků, je i vysávání mnohem účinnější a kvalitni čistou vodu získáte mnohem rychleji.

    Použití:
    Propláchněte filtraci a odstraňte nečistoty z čerpadla a skimmeru.Odstraňte z tablety ochrannou fólii a vložte ji do skimmeru. Zapněte filtrování na minimálně 1 filtrační cyklus. Tableta se rozpustí během 3 – 6 dní (v závislosti na výkonu filtrace a objemu bazénu). Při použití s kartušovou filtrací dbejte na čistotu kartušové vložky. Není vhodné pro použití s filtracemi využívající křemelinu jako filtrační náplň.
Otázky a odpovědi k tomuto produktu

Zatím zde není žádná otázka ani odpověď k tomuto zboží. Buďte první, kdo se zeptá :-)

Recenze & Hodnocení výrobku