Výprodej součástek za skvělé ceny zde
Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Laboratorní zdroj-modul DPS3005-USB BT s bluetooth

Laboratorní zdroj-modul DPS3005-USB BT s bluetooth
  • Laboratorní zdroj-modul DPS3005-USB BT s bluetooth
  • Laboratorní zdroj-modul DPS3005-USB BT s bluetooth
  • Laboratorní zdroj-modul DPS3005-USB BT s bluetooth
Cena nyní (s DPH):
1808,16Kč
Cena bez DPH:
1494,35Kč
ks


    1 ks skladem - odesíláme ihned
    Dalších více než 5ks můžeme dodat do 4 pracovních dnů.
Kód: h_m548

Laboratorní zdroj-modul DPS3005-USB BT s bluetooth

Programovatelný modul napájecího zdroje DPS3005 0-30V/0-5A s rozhraním Bluetooth a USB.

Modul zdroje DPS3005 s přesnou regulací proudu a napětí 0-30V/0-5A je určen pro vestavbu do panelu.Obsahujegrafický LCD displej o velikosti 1,44”, který zobrazuje veškeré potřebné informace a nastavené parametry (proud, napětí, výkon, režim ochrany). Přehledné menu slouží k nastavení základních výstupníchveličin-napětí a proudu, nastavení ochran OVP, OCP a OPP, nastavení jasu displeje a ukládání nastavení do jednotlivých maker (až 10). Dvě z těchto maker (M1 a M2) jsou rychle přístupná přímo z hlavníobrazovky. Nechybí ani zámek hodnot. Ovládání je intuitivní a velmi snadné, je realizováno prostřednictvím otočného inkrementálního spínače, třemi tlačítky pro nastavení parametrů a jedním pro zapnutí/vypnutí výstupu zdroje.
Modul zdroje disponuje třema nastavitelnými ochranami: OVP - ochrana proti přepětí, OCP - ochrana proti nadproudu a OPP - ochrana proti překročení výkonu. Všechny tyto ochrany lze nastavit a při překročení těchto hodnot, dojde k automatickému odpojení napájení.
Balení obsahuje také dva moduly (USB a Bluetooth), ty slouží pro komunikaci a ovládání zdroje s PC či zařízením se systémem Android. Ke zdroji je možné připojit vždy pouze jeden modul, ten se připojuje pomocí dodávaného kabelu s konektory.
Díky propracovanému PC softwaru dokáže modul zdroje nahradit i mnohem dražší laboratorní zdroje. Pomocí PC softwaru je možné nastavit a řidit nejen výstupní proud a napětí ale hlavně jednoduše a přesně řídit a programovat výstup modulu zdroje, funkce Auto test, Voltage scan a Current Scan, dovolí vzestupně či sestupně řídit napětí/proud v rozsahu vámi definovaných hodnot s velkou přesností a časovou prodlevou 0,1 až 60 sekund mezi jednotlivými kroky zvyšování čisnižování napětí a proudu. Funkce Data Group dovoluje nastavit a uložit přímo do paměti modulu až deset různých Maker.
Zmíněné funkce jsou užitečné zejména při vývoji a oživování DIY a elektronických zařízení, formování kondenzátorů, v automatizaci, nabíjení, testování apod. Software je v angličtině, je velmi jednoduchý a dobře se ovládá, podporuje i nejnovější Windows 10. Software pro zařízeníse systémem Android nabízí základní funkce: ovládání výstupu a záznam VA charakteristik s časovým razítkem do tabulek .xls (Excel).
Zdroj potřebuje vlastní stejnosměrné napájení v rozsahu 6-40V/5A,vstupní napětí musí být vždy alespoń 1,1x vyšší než požadované výstupní napětí. Pokud potřebujeme na výstupu regulovat napětí například 12V, je zapotřebí do vstupu zapojit zdroj s napětím alespoň 13,2VDC maximálně však 40VDC.

Software pro PC zde:
https://www.mediafire.com/folder/1inj4d7qad7fd/Power

Software je kompatibilní s WINDOWS 7/10, Android 7 a Vyšší.

Specifikace:
Napájení: 6-40VDC/5A
Režim: CV (konstantní napětí)
CC (konstantní proud)
CP (konstantní výkon)
Připojení k PC: USB, bluetooth
Displej: 1,4” barevný
Rozlišení měření napětí: 1mV
Rozlišení měření proudu: 1mA
Přesnost měření napětí: ±0,5%
Přesnost měření proudu: ±0,5%
Stabilita: < 0,5%
Pracovní teplota: 0-50°C
Rozměry: 79x43x48mm
Hmotnost: 127g


Otázky a odpovědi k tomuto produktu

Zatím zde není žádná otázka ani odpověď k tomuto zboží. Buďte první, kdo se zeptá :-)

Doporučujeme přikoupit
Recenze & Hodnocení výrobku