Dino KRAFTPAKET 136314 nabíječka autobaterie 12 V, 6 V 1 A : Půhy.cz
Výprodej součástek za skvělé ceny zde
Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Dino KRAFTPAKET 136314 nabíječka autobaterie 12 V, 6 V 1 A

Dino KRAFTPAKET 136314 nabíječka autobaterie 12 V, 6 V 1 A
  • Dino KRAFTPAKET 136314 nabíječka autobaterie 12 V, 6 V 1 A
  • Dino KRAFTPAKET 136314 nabíječka autobaterie 12 V, 6 V 1 A
  • Dino KRAFTPAKET 136314 nabíječka autobaterie 12 V, 6 V 1 A
Cena nyní (s DPH):
702,- Kč
bez DPH
580,-
ks


    Více než 5ks k dispozici.
    Zboží doručíme do 4 pracovních dnů na Vaši adresu v rámci ČR i na Slovensko
  • Výrobce: Dino KRAFTPAKET
  • Kód: c_2134431

  • Nabíječka do vozidla je 5-krokové auto nabíječka baterií, pro nabíjení a udržovací nabíjení od 6 V nebo 12V. Požadovanou nabíjecí napětí si vybrat a mikroprocesorem řízená nabíječka poté vše provede automaticky až po dokončení nabíjecího cyklu a po udržovací nabíjení plně nabité baterie. Displej s údaji v německém jazyce je snadno čitelný a pohodlně ovládat. Funkce memory vede nabíjení i po přerušení proudu, bez zepředu začnou. 4 nabíjecích programů. Plně automatické nabíjení baterií probíhá ve 5 fázích Mikroprocesor v nabíječka má paměťovou funkcí. Pokud 230V napájení během nabíjení přeruší, uloží přístroj dříve zvolený nabíjecí program. Síťové napájení se spustí po dalším čerpání přístroj samostatně a nabíjí v naposledy zvolené program.

    4 programy:
    Program 1: 6 V (7,2 / 1 A)
    Vhodné pro 6 V akumulátory s kapacitou mezi 1,2 a 30 Ah při normálním stavu. Nabíjecí program pro WET, MF, EFB baterie a většinu gelových akumulátorů.
    Program 2: 6 V (7,4 V / 1 A)
    Vhodné pro 6 V akumulátory s kapacitou mezi 1,2 a 30 Ah při nízkých podmínek. Tento nabíjecí program je vhodný i pro mnoho AGM a některé EFB baterie.
    Program 3: 12 V (14,4 V / 1 A)
    Vhodné pro 12V akumulátory s kapacitou mezi 1,2 a 30 Ah při normálním stavu. Nabíjecí program pro WET, MF, EFB baterie a většinu gelových akumulátorů.
    Program 4: 12 V (14,7 V / 1 A)
    Vhodné pro 12V akumulátory s kapacitou mezi 1,2 a 30Ah v chladných stavu. Tento nabíjecí program je vhodný i pro mnoho AGM a některé EFB baterie.

    Nabíjecí kroky:
    Krok 1: inicializace
    Kontroluje stav baterie, pro nabíjení. Pokud je akumulátor hluboké vybíjení, je impulzní nabíjení přistát, aby byl akumulátor možnosti obnovení akumulátorů.
    Krok 2: impulzní nabíjení
    Dosažení na Wiederherstellungsprozesses hluboce vybitých baterií nebo sulfatierter díky slabých a blikajícíma proudu. Tento nabíjecí nášlapná probíhá automaticky vypne, pokud napětí pod 5,3V. Ks zajišťuje pomocí bát odlomení zamezuje sulfataci baterie články pro oživení/obnovení již regeneraci poškozených baterie tak, aby Gebrauchstuchtigkeit se obnoví.
    Krok 3:nabíjením konstatním proudem
    Nabíjí až 85 % baterie. Baterie se s maximálním nabíjecím proudem.
    Krok 4: Konstantstpannung-Ladung
    Zvyšuje stavu nabíjení při maximálním napětí na 95 %, že proud se sníží postupně nahrazován rozhraními, co rozpozná plyn baterie a prodlužuje životnost baterie.
    Krok 5: udržovací nabíjení
    Zastaví pro 12V režimu nabíjení a udržuje baterie s konstantní nabíjecí napětí na maximální kapacita, aniž by došlo k přebití. Sleduje v režimu 6 V režimu stavu baterie. Pokud napětí baterie klesne pod prahové hodnoty, začne nabíječka proces znovu, takže plné nabití akumulátoru efektivně a bez k přebití.

    Tento text byl přeložen strojově.

    Parametry

    Délka kabelu: 1.50 m
    Rozměry: (d x š x v) 24 x 6.9 x 4.1 cm
    Vnější výška: 4.1 cm
    Vnější délka: 24 cm
    Vnější šířka: 6.9 cm
    Krytí: IP65
    Nabíjecí proud při 12 V: 1 A
    Napětí akumulátoru: 12 V · 6 V
    Vhodné pro (autobaterie): AGM · olovo-vápníková · olovo-gelová · olovo-kyselinová · olověná zatavená
    Vlastnosti autonabíječky: test akumulátoru · obnova, regenerace · udržovací nabíjení · lineární nabíječka · vhodné pro start/stop · různé nabíjecí programy
    Nabíjecí proud při 6 V: 1 A
    Doporučená kapacita akumulátoru při 12 V (max.): 30 Ah
    Doporučená kapacita akumulátoru při 12 V (min.): 1.2 Ah
    Doporučená kapacita akumulátoru při 6 V (max.): 30 Ah
    Doporučená kapacita akumulátoru při 6 V (min.): 1.2 Ah
    Provozní napětí: 230 V
    Hmotnost: 320 g
    Kategorie produktu: nabíječka autobaterie

    Obsah dodávky

    Nabíječka se svorkami

    Tento text byl přeložen strojově.

    Výhody

    Paměť pro bezpečné nabití po výpadku proudu
    4 nabíjecí programy
    Ochrana proti přepólování, teploměr a přetížení
    Zeitsteuerunggen
    Nabíjecí kabel s kleští: cca 1,5 m
    Síťový kabel: cca 1,5 m
    LED indikátor
    nabíjecí napětí: Normal: 14,4 V (12 V) / 7,2 V (6 V); AGM 14,7 V (12 V) / 7,4 V (6 V)
    Min. Napětí akumulátoru: 1,9V ± 0,5 V

    EAN: 4003342178242
Otázky a odpovědi k tomuto produktu

Zatím zde není žádná otázka ani odpověď k tomuto zboží. Buďte první, kdo se zeptá :-)

Recenze & Hodnocení výrobku