Baterie olověná 12V 1.3Ah GETI
Hledáte kompaktní 12V akumulátor pro záložní zdroje, UPS, bezpečnostní systémy, telekomunikace, nouzové osvětlení nebo signalizační zařízení? Olověná baterie GETI 12V 1,3Ah je bezúdržbový AGM akumulátor typu VRLA s hermeticky uzavřenou konstrukcí. Díky kapacitě 1,3 Ah, nízké hmotnosti cca 560 g, plochému konektoru 4,8 mm a možnosti provozu v libovolné pracovní poloze je vhodná jako náhradní baterie pro menší záložní a technické aplikace.
Hlavní benefity baterie GETI 12V 1,3Ah
- ✓AGM technologie VRLA: Ventilem řízený olověný akumulátor s AGM technologií je vhodný pro záložní provoz, UPS, EZS, EPS, telekomunikace a další technické aplikace.
- ✓Kompaktní kapacita 1,3 Ah: Vhodná pro menší zařízení, kde je potřeba stabilní 12V záložní zdroj s velmi úspornými rozměry.
- ✓Bezúdržbové provedení: Hermeticky uzavřená konstrukce nevyžaduje dolévání elektrolytu a umožňuje bezpečné použití bez pravidelné údržby.
- ✓Libovolná pracovní poloha: Uzavřené provedení umožňuje instalaci v různých polohách, což usnadňuje montáž do technických zařízení a záložních sestav.
- ✓Plochý konektor 4,8 mm: Koncovka T1-A, tedy plochý konektor 4,8 mm, umožňuje rychlé připojení v zařízeních, která vyžadují tento typ kontaktu.
12V AGM akumulátor pro menší záložní a technické systémy
Baterie GETI 12V 1,3Ah je vhodná jako náhrada za baterie pro záložní systémy UPS, záložní zdroje pro aplikace EZS, EPS a telekomunikace, záložní svítidla, nabíjecí svítilny, hračky, řídicí systémy, alarmy, výstražná mobilní a signalizační zařízení.
Pro UPS a záložní zdroje
Vhodná pro menší záložní zdroje UPS a napájecí systémy, kde je potřeba kompaktní 12V akumulátor s kapacitou 1,3 Ah.
Pro bezpečnostní systémy
Uplatní se v systémech EZS, EPS, alarmech, signalizačních zařízeních a dalších aplikacích vyžadujících stabilní záložní napájení.
Pro technická zařízení
Vhodná také pro telekomunikace, řídicí systémy, záložní svítidla, nabíjecí svítilny, hračky a výstražná mobilní zařízení.
Jak správně akumulátor používat a nabíjet?
1
Používejte nabíječku pro 12V olověné AGM akumulátory
Pro nabíjení používejte nabíječku určenou pro 12V olověné AGM/VRLA akumulátory. Správně zvolená nabíječka pomáhá prodloužit životnost baterie a snižuje riziko poškození.
2
Zkontrolujte kompatibilitu konektorů
Tento model používá připojení T1-A / plochý konektor 4,8 mm. Před výměnou porovnejte koncovky s původní baterií a ujistěte se, že odpovídají požadovanému připojení v zařízení.
3
Ověřte napětí, kapacitu a rozměry
Před nákupem porovnejte napětí, kapacitu, rozměry a celkovou výšku s koncovkami. Tento model má napětí 12 V, kapacitu 1,3 Ah, rozměry 97 × 43 × 52 mm a celkovou výšku s koncovkami 58 mm.
???? Tip odborníka z Tipa.eu
U malých 12V akumulátorů se stejným napětím často rozhodují rozměry a typ kontaktu. Tento model má kompaktní rozměry a konektor 4,8 mm, proto jej nezaměňujte s baterií se stejným napětím, ale jinou kapacitou nebo odlišnou šířkou koncovek.
Kompletní technické parametry
Ostatní parametry
Typ baterie:
Záložní (UPS/EZS/EPS)
Provedení:
Bezúdržbové, hermeticky uzavřené
Pracovní poloha:
Libovolná
Použití:
UPS, EZS, EPS, telekomunikace, záložní svítidla, nabíjecí svítilny, hračky, řídicí systémy, alarmy, výstražná a signalizační zařízení
Rozměry z technického popisu:
97 × 43 × 52 mm
Celková výška s koncovkami:
58 mm
Šířka dle parametrů:
97 mm
Výška dle parametrů:
52 mm
Hloubka dle parametrů:
43 mm
Připojení:
T1-A / plochý konektor 4,8 mm
Katalogové číslo:
04250891