Výprodej součástek za skvělé ceny zde
Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Zdraví & zábava

Pojďte si s námi odpočinout od povinností všedních dní a užít si pořádnou dávku zábavy, která s pohybem na čerstvém vzduchu a slunečními paprsky zlepší Vaší kondici. Z naší nabídky pro letní i zimní sporty si vybere opravdu každý. Tak vzhůru za sportema a zábavou!

Jaké kategorie produktů pro své zdraví společně se zábavou v naší nabídce najdete?

Fitness, Jízdní kola, Koloběžky
Péče o tělo a Wellness
Kempování a outdoor aktivity
Modelářství a modely
Modelová železnice

 

Fitness
Fitness, zdraví, sport nebo Jízdní kola a cyklistika, Koloběžky a příslušenství rozhýbou Vaše tělo a pohybovou aktivitu, která má blahodárné účinky na fyzické i duševní zdraví.

Péče o tělo a Wellness
Po náročném sportovním výkonu můžete vhodným výběrem Péčí o Tělo a Wellness dát odpočinek svým svalům a fyzickému vypětí.

Kempování a outdoor aktivity
Pro všechny, kteří rádi nocují v přírodě přijde vhod široký sortiment kategorií Kempování a outdoorové aktivity nebo Kapesní čelovky a svítilny. Zde lze najít vše pro dokonalé a bezpečné využití pobytu v přírodě.

Modelářství a modely
Pokud sportování není tím pravým typem odpočinku a raději hledáte jen pasivní zábavu formou výběru vhodného dárku pro své nejmladší nebo pro Vás. Nepřehlédněte naši širokou nabídku Hraček, Modelářství a modelů a Modelových železnic, kde najdete spoustu produktů, se kterými si užijete nejen spoustu zábavy, ale také procvičíte svou trpělivost a zručnost. Procvičujte společně se svými dětmi jejich motoriku, mozek ale i jejich vlastní fantazii. Výběrem vhodných hraček a stavebnic rozvinete jejich logické myšlení a vytvoříte nezapomenutelné chvíle s rodinou, u kterých se skvěle pobavíte jak doma, tak i venku.

Modelová železnice
Pro zkušené, ale i začínající příznivce Modelové železnice můžeme nabídnout široký výběr všech typů velkostí železničních modelů, rozchod 1, G, H0, N a TT. Pro vytvoření dokonalého a realistického modelu v dané velikosti jistě přijde vhod výběr z široké palety příslušenství skýtající elektroniku, krajinotvorbu, miniaturní modely a další.Produkty