Výprodej součástek za skvělé ceny zde
Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Topení, topné folie

Hledáte kvalitní topné folie? Pak jste tu správně. U nás si vyberete široký sortiment, který nabízí kvalitní topné folie od renomovaných výrobců. Tyto nabízené folie mohou být použity pro různé účely. V této kategorii naleznete hlavně samolepící topné fólie. Většina topných fólií je vyrobena z polyesteru. Lze si zde vybrat i ploché topení.

Topné fólie: K čemu jsou tyto topné folie?

Topné fólie mohou být použity k ochraně i izolaci povrchů a to díky produkci tepla. Dále může být hlavní použití k ochraně přístrojů, pouzder, spínačů, akvárií nebo také pro ochranu různých kapalin, kde je budou chránit před mrazem. K čemu naopak tyto folie nejsou? Tyto folie nejsou určeny pro podlahové vytápění a to jakýchkoliv podlah (ani plovoucí).

Topné folie: Proč si zakoupit topné folie u nás?

Topné folie si zakupte u nás, protože máme široký výběr topných folií a současně nabízíme velmi rychlé doručení. Jsme odborníky na elektronické součástky, proto si topnou fólii vyberte u nás. Správnou topnou folii si vyberte podle dostupných parametrů, které jsou vypsány u každého produktu. Topné fólie si vyberte u nás.
Použití těchto topných fólií není určeno pro podlahové vytápění.