Výprodej součástek za skvělé ceny zde
Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Peltierovy články

V této kategorii naleznete peltierovy články za skvělou cenu. Tyto součástky se nejčastěji používají pro chlazení laserů, chlazení kapalin, chlazení klimatizací skříní apod. Při rozdílných teplotách tato součástka vyrábí proud. Články lze tedy využít i pro generování napětí. Články jsou vyráběny v rozdílných velikostech. Jsou používány do chladiče, lednice, autoledničky a do mnoha dalších zařízení. Jejich hlavní výhodou je malý rozměr, možnost okamžitého chlazení nebo topení, tichý provoz, jednoduchá regulace výkonu a použití do mnoha zařízení. Další výhodou je fakt, že tato součástka dokáže vyrábět i proud.

Peltierův článek a jeho popis

Peltierův článek je součástkou, která se skládá ze dvou tělísek, která jsou polovodičová, a spojovacího můstku. Peltierovy články se dají spojit do série a tím vznikne chladící termo baterie.

Peltierovy články: Parametry pro výběr peltierova článku

Peltierovy články se většinou vybírají podle parametrů jako je maximální hodnota pro proud, rozdíl teplot, jmenovité napětí, rozměry součástky a tepelný výkon. Více parametrů si zobrazíte po rozkliknutí jednotlivých produktů v této kategorii.

Peltierovy články: Peltierův článek si zakupte u nás

U nás si zakoupíte kvalitní peltierovy články, které jsou velmi dobře cenově dostupné a většinu z nich máme skladem. U nás si vyberete z více značek dostupných součástek. Též si u nás vyberete i příslušenství pro peltierovy články, například displej pro peltierův kontrolér, vícestupňový článek nebo peltierův ovladač.

Vyberte se peltierův článek