Výprodej součástek za skvělé ceny zde
Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Integrované obvody

Pokud hledáte integrované obvody, pak jste tu správně, protože v této kategorii najdete veliký výběr integrovaných obvodů. V této kategorii najdete až kolem 400 různých modelů integrovaných obvodů. Najdete zde kvalitní integrované obvody od renomovaných výrobců s dobrým poměrem cena / výkon.

V této kategorii si zakoupíte různé integrované obvody jako jsou operační zesilovače, komparátory, časovače, převodníky, mikrořadiče a mnoho dalších součástek. Důležité informace a parametry o jednotlivých produktech získáte po kliknutí na daný produkt - integrovaný obvod. Zakupte si integrované obvody u nás, protože nabízíme rychlé doručení, všechny produkty máme skladem a jsme odborníci na elektronické součástky.

U nás zakoupíte integrované obvody za skvělou cenu. Integrovaný obvod patří mezi moderní elektronické polovodičové součástky. Integrovaný obvod obsahuje několik elektronických součástek, které jsou integrovány do jednoho obvodu v pouzdře. Mezi hlavní výhody integrovaného obvodu můžeme zařadit spolehlivost, nízkou cenu a neustále se zvyšující výkon a nižší energetické nároky při jeho provozu.

Integrované obvody se nejčastěji využívají ve spotřební elektronice, ale setkáte se s nimi i u různých multimediálncích přehrávačů, digitálních hodinek, kalkulaček, počítačů, mobilních telefonů, GPS příjímačů, letadel a mnoho dalších. Své využití si najdou i u lékařských přístrojů. Najdeme je i u různých měřících přístrojů. Doufáme, že si v této kategorii vyberete ten integrovaný obvod, který potřebujete.

Výběr integrovaných obvodů