Výprodej součástek za skvělé ceny zde
Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

DC/DC měniče

DC / DC měniče skladem

DC / DC měnič: Nejlepší nabídka DC DC měničů

Efektivní DC/DC měnič toho zvládne mnohem více než jen přizpůsobení napětí. Kvalitní DC-DC měnič přispívá k celkové spolehlivosti a zvýšení odolnosti při případných výkyvech napětí. DC-DC měnič je známý také pod názvem stejnosměrný měnič.

K čemu se používá DC DC měnič? Tyto elektronické součástky se používají na místech, kde je potřeba změnit DC napětí, které je stejnosměrné na jiné napětí DC. DC/DC měnič může být použit ve spínaném zdroji (PC, notebooky, telefony atd.) Hlavní výhodou DC DC měniče je to, že má vysokou účinnost a zároveň malou hmotnost a malé rozměry. DC DC měnič je důležitou součástkou například v bateriích, protože prodlužuje jejich živnotnost.

Dále můžete použít DC DC měnič k odizolování primárního okruhu od druhého. To se hodí například k zabránění vzniku rušení od jiných elektronických součástek. Jedním z nejčastějších použití, kde se s tímto můžete setkat, je v lékařské průmyslu. Používá se jako dodatečná izolace u specifických přístrojů, ke kterým jsou připojeni pacienti.

Aktuálně najdete v kategorii DC DC měničů mnoho produktů. Aktuální počet produktů v této kategorii obsahující DC DC měniče je cca 128.

DC DC měniče: Důležité parametry pro výběr vhodného DC DC měniče

Mezi důležité parametry při výběru DC DC měniče patří jmenovité napětí, typ pouzdra, izolační napětí, počet výstupů, výstupní proud, účinnost, cena a pár dalších. Všechny důležité parametry naleznete u jednotlivých produktů DC DC měniče, takže si vyberete vhodný DC/DC měnič přesně podle vašich představ.

Cena DC/DC měniče

Cena DC DC měniče se odvíjí od toho, jaké parametry potřebujete a podle vašich priorit. V této kategorii najdete jak cenově dostupné modely DC DC měničů, tak i dražší modely, které mají skvělé parametry.

Výrobce DC DC měniče

Jaké výrobce najdete u nás v nabídce DC DC měničů? Můžete vybírat z těchto značek výrobců: Recom, TracoPower nebo Puls. Tito výrobci patří mezi ověřené výrobce, kteří vyrábějí vysoce kvalitní DC DC měniče.

Recom - Firma Recom je rakouská firma a je kvalitním výrobcem aktivních součástek včetně DC/DC měniče. Jejich součástky jsou jak cenově dostupné, tak i s dobrým poměrem cena / výkon.

TracoPower - DC DC měniče pod značkou TracoPower pocházejí od firmy Traco Electronic AG. Traco Electronic je švýcraskou firmou, která se zabývá výrobou mnoha elektronických součástek. Od této firmy naleznete DC DC měniče s napětím od 1 W do 300 W. Od značky TracoPower zakoupíte jak cenově dostupné modely DC/DC měničů, tak i modely, které jsou určeny pro různé použití.

Puls - Firma Puls je mezinárodní firmou, která se zabývá výrobou napájecích zdrojů. Zakoupíte od ní i pokročilé DC DC měniče.

DC / DC měnič: Proč si DC / DC měnič zakoupit u nás?

Vyberte si nejlepší DC DC měnič u odborníka na elektronické součástky. Nabízíme vhodný DC/DC měnič pro jakékoliv použití. V našem e-shopu najdete jak inovativní modely DC DC měničů, tak i klasické DC DC měniče. Můžete si vybrat ze široké nabídky modelů různých velikostí a modelů vybavených rozdílnými funkcemi. Vyberte si svůj ideální měnič napětí na Puhy.cz.