Výprodej součástek za skvělé ceny zde
Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Energie

Každým dnem tisíce vývojářů na celém světě vymýšlí a zkouší nové technologie, které budou mít jako hlavní zdroj energie akumulátor či baterii. Z tohoto důvodu je nutné, aby zařízení mělo co nejmenší spotřebu a akumulátor co nejdelší výdrž. Určitě se Vám již někdy stalo, že při pohledu na zařízení jste si všimli signalizace, že akumulátor je již téměř vybitý. Čím déle jakékoliv přenosné zařízení používáte, tím více se jeho akumulátory opotřebovávají. Při správném zacházení lze životnost akumulátoru prodloužit nebo v případě nutnosti vyměnit za nový. Jen je velmi důležité a je třeba dávat pozor na to, který akumulátor či baterie je vhodná do jakého zařízení.

Co Vám kategorie Energie především nabídne?

Akumulátory
Tato kategorie zboží nabízí velké množství jak klasických Akumulátorů, tak i speciálních Akumulátorů pro zařízení.

Nabíječky
Všechny Akumulátory lze nabít pomocí Nabíječek nebo Napájecích adaptérů. Rozsáhlé Příslušenství k bateriím a akumulátorům je samozřejmostí.

Baterie
Pro příznivce přenosných zařízení je připraven velký výběr Baterií a Powerbank tak, aby měli vždy dostatečné množství energie pro své zařízení.

Laboratorní síťové zdroje
Laboratorní síťové zdroje, Měniče napětí, Generátory-elektrocentrály, Průmyslové zdroje, UPS-záložní napájecí zdroje a Transformátory jistě najdou uplatnění jak v průmyslových odvětvích, tak také ve školních a výrobních laboratořích.

Solární energie a Větrné elektrárny
Solární energie a Větrné elektrárny budou mít své využití všude tam, kde není možné se připojit ke zdroji elektrické energie ze sítě.Produkty