Výprodej součástek za skvělé ceny zde
Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Dům & firma

S narůstajícími technickými možnostmi a vývojem elektroniky v oblasti technologie budov se mění i naše požadavky na bydlení. Nyní máte možnost udělat si z původního obývacího pokoje s televizí a pohovkou nové odpočinkové místo se zábavním systémem. Funkční koupelnu lze změnit na relaxační welness centrum s oázou. To, co bylo před několika lety pouze snem vývojářů se nyní stalo součástí našich životů. Systémy jsou propojeny do sítě a pomocí smartphone můžete vše ovládat z jednoho místa. Také si velmi uvědomujeme, že útulnost a krása domova je tvořena jeho exteriérem. Vyberte si z naší nabídky produktů, které Vám udělají radost a nasměřují Vás k venkovním aktivitám. Zahrada pro Vás nebude jen starost, ale také místo, kde budete odpočívat a relaxovat, to vše ve Vás navodí radost a pohodu. Podívejte se na naši nabídku produktů a obklopte se věcmi, které zkrášlí a zpestří Vaše bydlení. 

Co v této kategorii produktů Dům & firma můžete najít? 

Odpuzovače zvířat a škůdců
Zahradní technika, Odpuzovače zvířat a škůdců, jistě potěší všechny malé i velké zahradníky, kteří rádi tráví svůj volný čas prací nebo jen tak relaxací na zahradě. 

Grilování
Bazény a vířivky, Grilování s kompletním příslušenstvím se budou hodit v horkých letních dnech pro společně strávené chvíle se svými nejbližšími. 

Zabezpečovací systémy a alarmy
Pokud chcete změnit a zabezpečit svůj domov a firmu navštivte tyto kategorie: Zabezpečovací systémy a alarmy, Domácnost, Smart living – chytrá elektronika, kde najdete vše potřebné pro danou realizaci.

Monitorovací a zabezpečovací techniku
Majitelé větších objektů a areálů jistě ocení kategorii Monitorovací a zabezpečovací technika, díky které budou mít neustálý přehled o všem dění kolem sebe včetně zajištění bezpečnosti pro případ nezákonného vniknutí. 

Solární a větrná energie
Vzhledem k neustále zvyšujícím se cenám energií je nutné zabývat se jejich optimálním využití  jak v domácnosti, tak i na zahradě. Proto jistě přijde vhod poohlédnout se po systémech na Solární a větrnou energii, Správu a úsporu energie, Bezdrátové zásuvky a vypínače, dálková ovládání, Světla a osvětlení

Teploměry a meteostanice
Teploměry, vlhkoměry a meteostanice, Hodiny, budíky, stopky jsou maličkosti s velkou přidanou hodnotou, která Vám vždy poskytne důležité informace v okamžiku, kdy jej nejvíce potřebujete. 

Ultrazvukové čističky
Vybavení pro Kancelář a školu, Potřeby pro chovatele nebo Ultrazvukové čističky a příslušenství a mnoho dalších produktů naleznete v této rozsáhlé kategorii Dům a firma
 Produkty