Služby

Nabízíme Vám kompletní řešení v oblastech

Modelové situace

Chci vzdáleně ovládat topení nebo jiný spotřebič na chalupě nebo doma přes SMS.

Nabízíme řadu GSM modulů pro ovládání vzdálených spotřebičů nebo jejich sledování – v případě zájmu neváhejte využít tento kontakt , nebo přímo pokračujte do elektronického obchodu

Nejjednodušší GSM ovládání – GSM zásuvka s jednoduchým nastavením

Ostatní GSM zařízení v naší nabídce – GSM komunikátory, moduly a jejich příslušenství pro dálkové ovládání a odposlech přes GSM.

Potřebuji jednoduše ovládat bránu prozvoněním z mobilního telefonu

Použitím tohoto zařízení (Majordom) pro ovládání vjezdu pomocí mobilního telefonu na firemní parkoviště ušetříte peníze za pořízení přijímací jednotky a ovladačů. Firemní parkoviště využívají především zaměstnanci, návštěvy a řidiči zásobování. Vzhledem k obvyklé životnosti ovladačů, která je přibližně dva roky, nemusíte pak zajišťovat výměny a nákup nefunkčních a ztracených ovladačů. Dnes můžete rychle a jednoduše z počítače nebo mobilního telefonu přidat nového zaměstnance, odstranit telefonní číslo ztraceného mobilu nebo dovolit otevírat vjezd pravidelné návštěvě. Systém umožňuje ovládání z až 500 telefoních čísel a logování provozu. Díky nízké ceně je toto zařízení vhodné i pro domácí brány.

Potřebuji vědět kdo je za dveřmi

Zkuste se podívat na naši širokou nabídku domácích videotelefonů a videovrátných. více>>

Chci vědět jaké bude počasí

Díky našim meteostanicím budete mít přehled. více>>

Efektní osvětlení z LED pásků

Nabízíme Vám kompletní sortiment LED pásků včetně příslušenství. Veškeré podrobnosti naleznete v kategorii LED pásky v našem eshopu.

Dodáváme také široký sortiment kvalitních napájecích zdrojů pro LED pásky.

Automatické rozsvícení světel v domě nebo na zahradě

V našem elektronickém obchodě naleznete široký sortiment pohybových senzorů pro automatické rozsvícení světel při průchodu osoby – pohybové senzory (PIR senzory).

Elektronika pro dům a byt

Nabízíme široký sortiment elektronických zařízení pro Váš domov , termostaty, dálkové ovládání světel, stmívače, prodlužovací přívody

Měření spotřeby

Zajímá Vás kolik odebírá počítač nebo televize v zapnutém i vypnutém stavu? Změřte je a vystopujte žrouta elektřiny v domácnosti.

Připojení k internetu – Choceň a okolí

V okolí Chocně jsem vystavěli bezdrátovou síť pro připojení k internetu. Síť je postavena na nejmodernějších technologiích a můžeme Vám nabídnout kvalitní připojení k internetu a levné telefonování. V případě zájmu přejděte prosím přímo na stránku sítě, kde můžete zadat poptávku a prohlédnout si nabídku připojení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *