Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Vibrační reproduktor XDREAM X-Vibe 3.0 bílá-oranžová

Cena nyní (s DPH):
499 Kč
Cena bez DPH:
412,40Kč
Toto zboží bohužel neumíme momentálně dodat v rozumném termínu, ale určitě u nás naleznete něco podobného. Zkuste to třeba v této kategorii: Nezařazené t

Pokud chcete zjistit přesnou dostupnost, kontaktujte nás na emailu obchod@puhy.cz

Kód: t_08890765

Vibrační reproduktor XDREAM X-Vibe 3.0 bílá-oranžováVibrační reproduktor X-VIBE 3.0 popírá veškeré konvenční způsoby hudební reprodukce. Osvoboďte svá mobilní média! Přilepte hlavu reproduktoru na jakýkoliv předmět a nechte se unášet fantastickým zvukem doma i na cestách. Je až neuvěřitelné, co dokáže při snídani prázdná krabice od mléka nebo láhev s pitím na lavičce v parku. Velikost, tvar a materiál předmětu určuje hlasitost a sytost zvuku. Jediné, čemu X-VIBE klade hranice, je Vaše fantazie.

X-VIBE reproduktory mezi sebou můžete navzájem propojovat. Nic Vám pak nebrání ponořit se do hudebního světa melodií a rytmů. Nebojte se experimentovat s kamarády tak, že si každý vyberete objekt a synchronizací hudby vytvoříte jedinečný zvukový zážitek. X-VIBE 3.0 je skupinový fenomén dnešní doby.

X-VIBE je navržen tak, aby mohl být všude s Vámi. Při své miniaturní velikosti 8,5 cm dosahuje překvapivých výsledků a vydrží Vám na cestách hrát přes 6 hodin. Potřebujete jej dobít? Zapomeňte na adaptéry a dobíjecí porty. Jednoduše připojte dodávaný USB kabel do 3.5mm portu a za chvíli jste opět READY! Reproduktor spolehlivě nabijí i baterie XDREAM X-Power PLUS, X-Power XS a X-Power XL.

Rozumí si s jakýmkoliv telefonem, MP3 přehrávačem, tabletem nebo laptopem. Dokonce funguje i jako anténa pro příjem radiového signálu. X-Vibe dodáváme ve 2 barevných tělech (bílá-lesk / černá mat) s logem a kabelem v barvách: zelená, oranžová a růžová.

OBECNÉ SPECIFIKACE

Rozměry: 36x85mm
Hmotnost: 54g
Baterie: Li-Pol 600mAh
Doba přehrávání: ≥6 hodin
Nabití: <2 hodiny


Specifikace baterie:
- Kapacita baterie: 600 mAh
- Napětí baterie: 3.7 V
- USB napětí: 5 V
- USB napájení: ≥500 mAh

Specifikace reproduktoru:
- Maximální výkon: 1 W
- Frekvenční rozsah: 200 - 20000 Hz
- Citlivost: 79 db ± 3
- Impedance: 4 Ω

video:
https://www.youtube.com/watch?v=h7o_d64uUi4
https://www.youtube.com/watch?v=S_zRJ7VDDUQ


Otázky a odpovědi k tomuto produktu

Zatím zde není žádná otázka ani odpověď k tomuto zboží. Buďte první, kdo se zeptá :-)

Recenze & Hodnocení výrobku

Dotaz k produktu: Vibrační reproduktor XDREAM X-Vibe 3.0 bílá-oranžová