Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Univerzální lokátor UniLoc Basic

Cena nyní (s DPH):
7963,01Kč
Cena bez DPH:
6580,99Kč
ks


DOPRAVA ZDARMA
    Více než 5ks k dispozici.
    Zboží doručíme do 4 pracovních dnů na Vaši adresu v rámci ČR i na Slovensko
Kód: uniloc_basic_134

Základní varianta lokalizátoru, včetně záložního vestavěného akumulátoru a externí GPS antény, připravená např. k zabudování do vozidla.

Prostřednictvím systému GPS zařízení zjišťuje svoji polohu a rychlost a několikrát za minutu ji posílá prostředníctvím integrovaného GSM modulu do sledovacího systému. Stránku s mapou - kde je vyznačena poloha modulu (tedy i např. Vašeho vozidla), která je přístupná pouze po zadání konkrétního hesla si můžete zobrazit pomocí internetového prohlížeče na Vašem počítači, který je připojen k internetu kdekoliv na světě.
Polohu krabičky, její "cestu", kterou se pohybovala a rychlost jejího pohybu jak v současné chvíli tak v minulosti, můžete na mapě sledovat odkudkoli ze světa z libovolného počítače připojeného na internet a to s přesností na několik metrů.
  • Napájecí napětí je 9-24V, k lokátoru dodáváme napaječ ze sítě 230V, "cigaretový" napaječ do vozidla (12V), případně lze napájecí kabel vyvést napevno (pro trvalou instalaci). Vybraný typ napaječe uveďte do poznámek k objednávce (v ceně pouze jeden typ, další možno dodat za 290Kč).

  • Připojení lokátoru = připojení napájení, tedy zastrčení napaječe do konektoru, žádné jiné připojení není třeba.

  • Lokalizátor je dodáván včetně aktivované SIM karty, zaregistrované ve střežícím systému REx, neplatíte již žádné poplatky za aktivaci.

  • S lokalizátorem dostanete i přístupové heslo na stránku, kde můžete sledovat jeho aktuální polohu.
Otázky a odpovědi k tomuto produktu

Zatím zde není žádná otázka ani odpověď k tomuto zboží. Buďte první, kdo se zeptá :-)

Recenze & Hodnocení výrobku

Dotaz k produktu: Univerzální lokátor UniLoc Basic