Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

DC/DC měniče

Nejlepší nabídka DC DC měničů

Efektivní DC/DC měnič toho zvládne mnohem více než jen přizpůsobení napětí. Kvalitní DC-DC měnič přispívá k celkové spolehlivosti a zvýšení odolnosti při případných výkyvech napětí. DC-DC měnič je známý také pod názvem stejnosměrný měnič.

K čemu se používá DC DC měnič? Tyto elektronické součástky se používají na místech, kde je potřeba změnit DC napětí, které je stejnosměrné na jiné napětí DC. DC/DC měnič může být použit ve spínaném zdroji (PC, notebooky, telefony atd.) Hlavní výhodou DC DC měniče je to, že má vysokou účin

↓ Rozbalit další text ↓
↑ Skrýt text ↑
nost a zároveň malou hmotnost a malé rozměry. DC DC měnič je důležitou součástkou například v bateriích, protože prodlužuje jejich živnotnost.

Dále můžete použít DC DC měnič k odizolování primárního okruhu od druhého. To se hodí například k zabránění vzniku rušení od jiných elektronických součástek. Jedním z nejčastějších použití, kde se s tímto můžete setkat, je v lékařské průmyslu. Používá se jako dodatečná izolace u specifických přístrojů, ke kterým jsou připojeni pacienti.

Aktuálně najdete v kategorii DC DC měničů mnoho produktů. Aktuální počet produktů v této kategorii obsahující DC DC měniče je cca 128.

Důležité parametry pro výběr vhodného DC DC měniče

Mezi důležité parametry při výběru DC DC měniče patří jmenovité napětí, typ pouzdra, izolační napětí, počet výstupů, výstupní proud, účinnost, cena a pár dalších. Všechny důležité parametry naleznete u jednotlivých produktů DC DC měniče, takže si vyberete vhodný DC/DC měnič přesně podle vašich představ.

Cena DC/DC měniče

Cena DC DC měniče se odvíjí od toho, jaké parametry potřebujete a podle vašich priorit. V této kategorii najdete jak cenově dostupné modely DC DC měničů, tak i dražší modely, které mají skvělé parametry.

Výrobce DC DC měniče

Jaké výrobce najdete u nás v nabídce DC DC měničů? Můžete vybírat z těchto značek výrobců: Recom, TracoPower nebo Puls. Tito výrobci patří mezi ověřené výrobce, kteří vyrábějí vysoce kvalitní DC DC měniče.

Recom - Firma Recom je rakouská firma a je kvalitním výrobcem aktivních součástek včetně DC/DC měniče. Jejich součástky jsou jak cenově dostupné, tak i s dobrým poměrem cena / výkon.

TracoPower - DC DC měniče pod značkou TracoPower pocházejí od firmy Traco Electronic AG. Traco Electronic je švýcraskou firmou, která se zabývá výrobou mnoha elektronických součástek. Od této firmy naleznete DC DC měniče s napětím od 1 W do 300 W. Od značky TracoPower zakoupíte jak cenově dostupné modely DC/DC měničů, tak i modely, které jsou určeny pro různé použití.

Puls - Firma Puls je mezinárodní firmou, která se zabývá výrobou napájecích zdrojů. Zakoupíte od ní i pokročilé DC DC měniče.

Vyberte si nejlepší DC DC měnič u odborníka na elektronické součástky. Nabízíme vhodný DC/DC měnič pro jakékoliv použití. V našem e-shopu najdete jak inovativní modely DC DC měničů, tak i klasické DC DC měniče. Můžete si vybrat ze široké nabídky modelů různých velikostí a modelů vybavených rozdílnými funkcemi. Vyberte si svůj ideální měnič napětí na Puhy.cz.

↑ Skrýt text ↑