Spouštíme dopravu Balík do balíkovny (již od 65,- Kč) a PPL Parcelshop.
Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Solární nabíječka pro mobilní zařízení a PDA (výkon 4,75W)

Solární nabíječka pro mobilní zařízení a PDA (výkon 4,75W)
Cena nyní (s DPH):
3965,17Kč
Cena bez DPH:
3277,00Kč
ks


    Více než 5ks k dispozici.
    Zboží doručíme do 4 pracovních dnů na Vaši adresu v rámci ČR i na Slovensko
Kód: 303

Poskytuje 12V zdroj elektrické energie (během dne) přes unikátní 12V adaptér. K nabíjení svého mobilního telefonu potřebujete ještě nabíječku do auta ke svému telefonu / PDA.

Technické parametry

Materiál panelu: PC/ABS. Rozměry panelu (složeného): 270(140)x180(­180)x8(15)mm. Délka kabelu: 370mm s možným napnutím až do cca 900mm. Typ solárního panelu: Polycrystaline. Velikost solárního panelu: 2 kusy 160×105mm. Maximální výstupní výkon: 13,6V, 350mA (4,75 Watt).

Výkon v různých podmínkách:

  • přímé sluneční záření na panel - 100%
  • přímé sluneční záření na panel spolu s odrazy světla od vodní plochy, sněhu atd. - do 125%
  • polojasno - 50%
  • oblačno - 10%

Výkon při rozdílných teplotách:

Výkon panelu závisí také na okolní teplotě. Nejlepšího výkonu dosáhne panel při jasném počasí a nízké teplotě. Je to způsobeno tím, že výstupní výkon klesá při zvyšování teploty na povrchu solárních článků.

Připevnění panelu:

Panely byly navrženy pro upevnění v různých polohách na různých produktech:

Batohy apod.: Použijte nylonové pásky do šířky 25mm (nejsou součástí) Provlékněte pásky drážkami na bocích panelu napříč a zajistěte jejich připevnění k batohu.

Okna, skla apod.: Použijte přísavné držáky na sklo (na zadní části balení) Pozor - výkon panelů přes sklo slábne o 10-25%. Nepoužívejte panel, pokud je sklo opatřeno antireflexní vrstvou. Výkon pak může klesnout až na 10%, i při ideálních podmínkách.

Péče:

Pokud nabíječku právě nepoužíváte, uchovávejte jej na bezpečném místě, kde není možné jeho poškrábání apod. Panel by měl být uzavřen. Navzdory dobré péči se může (časem) používáním přední část panelu poškrábat - toto však obecně nezpůsobuje snížení výkonu a životnosti panelu. Nezkoušejte prosím odstranit jakékoliv škrábance z přední části panelu. Čistěte panel podle potřeby čistým a navlhčeným hadříkem.

Upozornění:

Není neobvyklé, že panel se při používání zahřeje na vyšší teplotu, dokonce i v chladnějších podmínkách. Dodržujte proto bezpečnost při každém jeho používání.

Jak nabíjet:

Umístěte panel na přímé sluneční záření, připojte autonabíječku k výstupního adaptéru nabíječky a do přístroje, který chcete nabít.

Během nabíjení některých přístrojů (zejména mobilních telefonů) věnujte pozornost tomu, že nabíječka musí být udržována na přímém slunci a neměla by být zastíněna během nabíjení. Toto může způsobit přerušení nabíjení a někdy je zapotřebí rozpojení a znovuzapojení autonabíječky z nabíjeného přístroje pro obnovení nabíjení.

Časy nabíjení:

Pokud používáte tuto nabíječku v kombinaci s autonabíječkou, čas nabíjení je stejný jako při nabíjení z auta. V horších světelných podmínkách může být čas nabíjení prodloužen. Pro dosažení co nejlepšího výkonu během nabíjení jakéhokoliv přístroje se ujistěte, že je nabíječka vhodně umístěna.

Vhodné přístroje

Tato nabíječka pracuje dobře s většinou elektronických přenosných přístrojů, ale není schopna nabít například notebook. Nezapomeňte se ujistit, že Váš přístroj nepotřebuje větší energii než je maximální výstupní výkon této nabíječky, což je 13,6V, 350mA (4,75 Watt).


Otázky a odpovědi k tomuto produktu

Zatím zde není žádná otázka ani odpověď k tomuto zboží. Buďte první, kdo se zeptá :-)

Recenze & Hodnocení výrobku