Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

SÍT. EV. DOCH CHIPDRIVE START TERMINÁL

Cena nyní (s DPH):
19743,17Kč
Cena bez DPH:
16316,53Kč
Toto zboží bohužel neumíme momentálně dodat v rozumném termínu, ale určitě u nás naleznete něco podobného. Zkuste to třeba v této kategorii: Ostatní ceníkové zboží

Pokud chcete zjistit přesnou dostupnost, kontaktujte nás na emailu obchod@puhy.cz

DOPRAVA ZDARMA
Kód: c_974910

Jedná se o praktické řešení shromažďování a zpracování docházky zaměstnanců v menších a středních podnicích. Tato startovací sada obsahuje všechny důležité komponenty pro 25 zaměstnanců - od stacionárního přístroje umístěného na zdi, přes čtečku čipových karet CHIPDRIVE® desktop pro k úpravám karet zaměstnanců, až po karty pro zaměstnance - a bez problému ji rozšíříte až na 300 zaměstnanců. Příslušný obsáhlý software zajistí kontrolu a analýzu dat: dovolené, pružná pracovní doba, absence, časové plány a zvláštní úpravy - všechny časy máte pod kontrolou.·Každý zaměstnanec obdrží osobní čipovou kartu a používá ji jako píchací kartu. Proces odpíchnutí je přitom velmi jednoduchý a rychlý: zaměstnanec zasune kartu do terminálu CHIPDRIVE®, zazní signál, kartu opět vyjme - hotovo! Volitelně je možné pomocí zvláštní čtečky čipových karet a v sadě obsaženého softwaru „PC píchací hodiny“ provádět píchání také na vlastním pracovišti. To je také možné provádět i mimo podnik - přes internet jsou pak data odesílána na centrální server. Později je možné všechna zaevidovaná data zaměstnanců pohodlně elektronicky vyhodnotit. Přičemž máte volbu mezi mnoha připravenými výkazy a možnostmi exportu.

Vlastnosti:

  • Připojení k síti zaručuje stálý přístup k aktuálním datům
  • Zůstatek času příslušného zaměstnance se zobrazuje přímo na přístroji
  • Libovolně kombinovatelné se všemi komponenty systému evidence docházky CHIPDRIVE®

Přiloženo k dodávce:
  • Terminál CHIPDRIVE® (přístroj k umístění na zeď) vč. síťového zdroje + CHIPDRIVE® desktop pro k vytvoření karet zaměstnanců + CHIPDRIVE® Time Recording software + 25 karet pro zaměstnance.

Parametry:
  • Paměť: -
  • Uložitelné účetní operace: 1200

EAN

4022353989067


Otázky a odpovědi k tomuto produktu

Zatím zde není žádná otázka ani odpověď k tomuto zboží. Buďte první, kdo se zeptá :-)

Recenze & Hodnocení výrobku

Dotaz k produktu: SÍT. EV. DOCH CHIPDRIVE START TERMINÁL