Volejte +420 732 241 982 (Po-Pá 8-17h)

Propojka Singlemode EFB Elektronik ST/ST, keramické pouzdro

Cena nyní (s DPH):
89 Kč
Cena bez DPH:
73,55Kč
ks


    20ks k dispozici
    Zboží doručíme do 4 pracovních dnů na Vaši adresu v rámci ČR i na Slovensko
Kód: c_440503

Detaily produktu: ST/ST, Propojka EFB Singlemode Elektronik

Konfigurace: ST / ST, keramické pouzdro.

Vlastnosti:

  • Multimode
  • Keramické pouzdro

Parametry:
  • Materiál: Keramika
  • Typ konektoru (příp. výstup): ST zásuvka
  • Typ konektoru (příp. vstup): ST zásuvka

EAN

4049759023300


Otázky a odpovědi k tomuto produktu

Zatím zde není žádná otázka ani odpověď k tomuto zboží. Buďte první, kdo se zeptá :-)

Recenze & Hodnocení výrobku

Dotaz k produktu: Propojka Singlemode EFB Elektronik ST/ST, keramické pouzdro