Volejte +420 732 241 982 (Po-Pá 8-17h)

Propojka SC-SC Lightwin, béžová

Dnešní cena (s DPH):
46 Kč
Cena bez DPH:
38,02Kč
Toto zboží bohužel neumíme momentálně dodat v rozumném termínu, ale určitě u nás naleznete něco podobného. Zkuste to třeba v této kategorii: Ostatní ceníkové zboží

Pokud chcete zjistit přesnou dostupnost, kontaktujte nás na emailu obchod@puhy.cz

Kód: c_715324

Podrobný popis produktu: Propojka Lightwin, SC-SC béžová

Spojky slouží k propojení optických vláken se stejným nebo různým typem konektorů.

Vlastnosti:

  • Plast
  • Multimode

Parametry:
  • Číslo výrobce: LKUP SC-SC MM
  • Typ (výrobce): LKUP SC-SC MM
  • Provedení: Multimode
  • Splňuje RoHS: Ano
  • Barva: Šedá
  • Obsah: 1 ks

EAN

2050001495396


Otázky a odpovědi k tomuto produktu

Zatím zde není žádná otázka ani odpověď k tomuto zboží. Buďte první, kdo se zeptá :-)

Recenze & Hodnocení výrobku

Dotaz k produktu: Propojka SC-SC Lightwin, béžová