Volejte +420 732 241 982 (Po-Pá 8-17h)

Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, kovové pouzdro, 12 ks

Dnešní cena (s DPH):
479 Kč
Cena bez DPH:
395,87Kč
Toto zboží bohužel neumíme momentálně dodat v rozumném termínu, ale určitě u nás naleznete něco podobného. Zkuste to třeba v této kategorii: Ostatní ceníkové zboží

Pokud chcete zjistit přesnou dostupnost, kontaktujte nás na emailu obchod@puhy.cz

Kód: c_440607

Podrobný popis produktu: SC/SC-Duplex, Propojka EFB Multimode Elektronik

Spojka SC/SC Duplex připevňovaná zacvaknutím.

Vlastnosti:

  • Kovové pouzdro
  • Multimode
  • Připevňované zacvaknutím

Přiloženo k dodávce:
  • 12 x spojka SC / SC Duplex, kovové pouzdro, Multimode

Parametry:
  • Materiál: Kov
  • Připojení typu A (příp. výstup): Zásuvka SC
  • Připojení typu A (příp. vstup): Zásuvka SC
  • Barva: Šedá
  • Typ propojky: Duplex

EAN

4049759023522


Otázky a odpovědi k tomuto produktu

Zatím zde není žádná otázka ani odpověď k tomuto zboží. Buďte první, kdo se zeptá :-)

Recenze & Hodnocení výrobku

Dotaz k produktu: Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, kovové pouzdro, 12 ks