Volejte +420 732 241 982 (Po-Pá 8-17h)

Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex, OM4, keramické pouzdro, 12 ks

Dnešní cena (s DPH):
679 Kč
Cena bez DPH:
561,16Kč
Toto zboží bohužel neumíme momentálně dodat v rozumném termínu, ale určitě u nás naleznete něco podobného. Zkuste to třeba v této kategorii: Ostatní ceníkové zboží

Pokud chcete zjistit přesnou dostupnost, kontaktujte nás na emailu obchod@puhy.cz

Kód: c_441153

Podrobnější popis: OM4, Propojka Elektronik EFB SC/SC-Duplex,

Spojka SC / SC Duplex se zapínáním na suchý zip.

Vlastnosti:

  • Keramické pouzdro
  • Připevňované zacvaknutím

Přiloženo k dodávce:
  • 12 x spojka SC Duplex OM4

Parametry:
  • Materiál: Keramika
  • Typ konektoru (příp. výstup): Zásuvka SC
  • Typ konektoru (příp. vstup): Zásuvka SC
  • Barva: Fialová
  • Typ propojky: Duplex

EAN

4049759085186


Otázky a odpovědi k tomuto produktu

Zatím zde není žádná otázka ani odpověď k tomuto zboží. Buďte první, kdo se zeptá :-)

Recenze & Hodnocení výrobku

Dotaz k produktu: Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex, OM4, keramické pouzdro, 12 ks