Volejte +420 732 241 982 (Po-Pá 8-17h)

Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro

Cena nyní (s DPH):
149 Kč
Cena bez DPH:
123,14Kč
Toto zboží bohužel neumíme momentálně dodat v rozumném termínu, ale určitě u nás naleznete něco podobného. Zkuste to třeba v této kategorii: Ostatní ceníkové zboží

Pokud chcete zjistit přesnou dostupnost, kontaktujte nás na emailu obchod@puhy.cz

Kód: c_440635

Detaily: APC Propojka Elektronik EFB SC/SC-Duplex

Konfigurace: SC / SC, kovové pouzdro.

Vlastnosti:

  • Kovové pouzdro
  • Singlemode

Přiloženo k dodávce:
  • Spojka SC / SC Duplex
  • 2 x šroub M2 x 10

Parametry:
  • Materiál: Keramika
  • Typ konektoru (příp. výstup): Zásuvka SC
  • Typ konektoru (příp. vstup): Zásuvka SC
  • Barva: Stříbrná
  • Typ propojky: Duplex

EAN

4049759023621


Otázky a odpovědi k tomuto produktu

Zatím zde není žádná otázka ani odpověď k tomuto zboží. Buďte první, kdo se zeptá :-)

Recenze & Hodnocení výrobku

Dotaz k produktu: Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro