Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode

Cena nyní (s DPH):
159 Kč
Cena bez DPH:
131,40Kč
ks


Dnes objednané zboží bude u Vás 5.4.2017
    Zboží je dostupné a odešleme ho 4.4.2017 k Vám
Kód: c_440678

Podrobný popis produktu: Singlemode Propojka Elektronik EFB LC/LC-Duplex

Konfigurace: LC / LC, keramické pouzdro.

Vlastnosti:

  • Singlemode
  • Keramické pouzdro
  • SC Simplex
  • Připevňované zacvaknutím

Parametry:
  • Materiál: Keramika
  • Typ konektoru (příp. výstup): Zásuvka LC
  • Typ konektoru (příp. vstup): Zásuvka LC
  • Barva: Modrá
  • Typ propojky: Duplex

EAN

2050003387224
4049759023751


Otázky a odpovědi k tomuto produktu

Zatím zde není žádná otázka ani odpověď k tomuto zboží. Buďte první, kdo se zeptá :-)

Recenze & Hodnocení výrobku

Dotaz k produktu: Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode