Netgear GBIC 1000Base-ZX SFP switch

Cena nyní (s DPH):
4690 Kč
Cena bez DPH:
3876,03Kč
ks


Dnes objednané zboží bude u Vás 5.4.2017
    Zboží je dostupné a odešleme ho 4.4.2017 k Vám
Kód: c_971498

Podrobný popis produktu: switch Netgear 1000Base-ZX GBIC SFP

Kompatibilní k FS726T, FS726TP, FS750T2, GS716T, GS724T, GS748T, FSM7326P, FSM7328S, FSM7352S, GSM7212, GSM7224, GSM7248, GSM7312, GSM7324. Pracuje s 50 a 62,5 a 9 µm single mode-kabelem.

Vybavení:

  • 1 x LC-připojení 1000BASE-SX (až 550 m)

Parametry:
  • Typ síťového zařízení (kategorie): SFP vysílací modul
  • Přenosová rychlost: 1 Gbit/s
  • Rozhraní (Počítač/Multumédia): LC
  • Typ modulu: SX
  • Vzdálenost až do: 550 m

EAN

606449029734


Otázky a odpovědi k tomuto produktu

Zatím zde není žádná otázka ani odpověď k tomuto zboží. Buďte první, kdo se zeptá :-)

Recenze & Hodnocení výrobku

Dotaz k produktu: Netgear GBIC 1000Base-ZX SFP switch