Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

GPS navigace NAVITEL E500 MAGNETIC

Cena nyní (s DPH):
2099 Kč
Cena bez DPH:
1734,71Kč
ks


    1ks k dispozici
    Zboží doručíme do 3 pracovních dnů na Vaši adresu v rámci ČR i na Slovensko
Kód: t_06420292

GPS navigace NAVITEL E500 MAGNETIC
NAVITEL E500 MAGNETIC je moderní automobilová GPS navigace s magnetickým držákem a velkým výběrem předinstalovaných map. Navigační zařízení má jasný 5-palcový TFT-displej. Procesor s frekvencí 800 MHz zajišťuje rychlou a stabilní práci s navigačním softwarem a díky architektuře Cortex-A7 je snížena spotřeba energie. Vnitřní paměť zařízení je 8 GB. Hlavní výhoda modelu NAVITEL E500 MAGNETIC je revoluční magnetický držák s nepřetržitým napájením. Držák se přísavkou připevní na čelní sklo automobilu a prostřednictvím adaptéru do zapalování je zařízení napájeno. Vše je samozřejmě součástí balení. Magnetické prvky na navigaci a držáku se používají pro snadnou a rychlou instalaci zařízení NAVITEL E500 MAGNETIC v automobilu. Stačí zařízení a držák přiložit k sobě a navigace je pevně fixována. Následně se navigace NAVITEL E500 MAGNETIC automaticky zapne a spustí navigační software. Silné magnetické spojení drží zařízení bezpečně i při jízdě. Navigace se automaticky vypne po 15 sekundách po vyjmutí z držáku. Instalace a vyjmutí zařízení NAVITEL E500 MAGNETIC zabere jen několik málo sekund.

Balíček předinstalovaných map v zařízení NAVITEL E500 MAGNETIC obsahuje 43 evropských zemí, Bělorusko, Kazachstán, Rusko a Ukrajinu. Další mapy lze zakoupit a nainstalovat pomocí bezplatného programu Aktualizační centrum Navitel Navigator. Zařízení NAVITEL E500 MAGNETIC používá pro ukládání dalších map a mediálních souborů microSDkarty o velikosti až 32 GB. Všichni uživatelé zařízení NAVITEL E500 MAGNETIC mají doživotní aktualizace map zdarma.

Mapy všech států obsahují obytnou a průmyslovou infrastrukturu měst a obcí, adresní informace, čísla popisná, podrobnou silniční síť včetně všech ulic a silnic i s ohledem na dopravní situaci, mimoúrovňové křižovatky, kruhové objezdy a další důležité informace. K dispozici je obsáhlá databáze bodů zájmu POI (čerpací stanice, bankomaty, restaurace apod.) a databáze SPEEDCAM, upozorňující řidiče na radary, dopravní kamery a zpomalovací prahy. Nechybí možnost výběru z alternativních tras či asistent jízdních pruhů. Předinstalované mapy: Albánie, Andorra, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Chorvatsko, Island, Itálie, Kazachstán, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Moldavsko, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, ostrov Man, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Spojené království, Srbsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Vatikán.

Vlastnosti:

- Možnost instalace dalších map: ano
- Časový výpočet trasy: ano
- Hlasové pokyny: ano
- Typ displeje: TFT
- Velikost displeje: 5"
- Rozlišení: 800x480
- Dotykový displej: ano
- Podsvícený displej: ano
- Operační systém: Windows CE 6.0
- CPU: MStar MSB 2521
- Frekvence CPU: 800 MHz
- RAM: 128 MB, DDR3
- Vnitřní úložiště: 8 GB
- Typ baterie: Li-pol
- Kapacita baterie: 1200 mAh
- Napájeno přímo z držáku: ano
- Automatický start: po připojení k držáku
- Rozhraní: USB 2.0
- Vstup pro microSDkarta: ano - až 32 GB
- AUX: 3.5 mm mini-JACK
- Reproduktor: ano
- Držák: přísavkový (čelní sklo/držák), magnetický (držák/zařízení)
- Barva: černá
- Rozměry: 138 x 85 x 17 mm
- Rozměry: 177 g
- Anténa: vnitřní

Obsah balení:

- Osobní navigační zařízení NAVITEL E500 MAGNETIC
- Držák do auta (na čelní sklo)
- Adaptér do auta 12/24 V
- Mini-USB kabel
- Ochranné pouzdro
- Stylus
- Uživatelská příručka
- Záruční list


Otázky a odpovědi k tomuto produktu

Zatím zde není žádná otázka ani odpověď k tomuto zboží. Buďte první, kdo se zeptá :-)

Recenze & Hodnocení výrobku

Dotaz k produktu: GPS navigace NAVITEL E500 MAGNETIC