Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Ultrazvukové čističky

Ultrazvuková čistička je zařízení se širokým spektrem použití, které se používá k čištění a odmaštění předmětů nebo dokonce odplynování roztoků.

Kvalitní ultrazvuková čistička umožňuje čistit v obyčejné vodě nebo speciálním roztoku vše od šperků, přes kontaktní čočky až po mechanické součástky jako jsou trysky vstřikování motoru nebo dokonce karburátory. Zajímavým použitím ultrazvukově čističky je "staření slivovice" a obecně lihovin.

Nabízíme jak malé ultrazvukové čističky pro použití v domácnostech, tak kvalitní průmyslové s velkým objemem pro každodenní použití v průmyslu. Nejedna ultrazvuková čistička od nás také funguje ve zlatnictvích pro čištění šperků. Ultrazvuková čistička je dobrým pomocníkem pro čištění předmětů s roztodivnými tvary jako jsou právě šperky nebo brýle, které by nebylo možné bez ultrazvukové čističky vyčistit ve všech záhybech.

Naše ultrazvukové čističky dodáváme do laboratoří, zlatnictví, dílen i domácností. Většinu oblíbených typů ultrazvukových čističek držíme skladem a zasíláme obratem.

Při výběru čističky se zaměřte především na objem vany, tak aby se uvažované předměty do ultrazvukové čističky vešly. Důležité je také zvolit zda si přejete čističku s ohřevem nebo bez ohřevu. Ohřev doporučujeme především pro aplikace jako je odmašťování. Ohřev obecně doporučujeme, protože urychluje čištění. Pro některé aplikace ale nemusí být vhodný, proto u nás naleznete ultrazvukové čističky s ohřevem i bez ohřevu.

Roztoky pro použití s ultrazvukovými čističkami naleznete zde.