Volejte +420 464 601 222 (Po-Pá 8-17h)

Adaptér Edimax 500Mbps s ethernetem Powerline

Cena nyní (s DPH):
1590 Kč
Cena bez DPH:
1314,05Kč
Toto zboží bohužel neumíme momentálně dodat v rozumném termínu, ale určitě u nás naleznete něco podobného. Zkuste to třeba v této kategorii: Ostatní ceníkové zboží

Pokud chcete zjistit přesnou dostupnost, kontaktujte nás na emailu obchod@puhy.cz

Kód: c_527534

Podrobnější popis: ethernetem Adaptér 500Mbps Edimax

Powerline Wireless Extender je ideální a jednoduché řešení pro vás. HP-5101 WnAV500 Powerline Wireless Extender od firmy Edimax vytváří vysokorychlostní síť 500 Mbit/s se zachováním standardní zásuvky pro připojení elektrospotřebičů. HP-5101Wn Powerline Wireless Extender je ideální pro širokopásmové aplikace, jako je například HD video a audio streaming, a je kompatibilní se všemi zařízeními Ethernet s podporou provozu sítě. HP-5101 rozšiřuje svou síť do míst, kam bezdrátové připojení nelze vysílat, a je ideální pro počítače, domácí kina, pro chytré televize a herní konzole. Nabízí rozšiřitelnou a snadno dostupnou síť pro domácnost. Rozšiřte domácí síť o vysokorychlostní bezdrátový Wi-Fi spoj přenosové rychlosti až 300 Mbit/s. HP 5101Wn je 500 Mbit/s Powerline adaptér s bezdrátovým přenosem až 300 Mbit/s dle standardu 802.11n. Rozšiřte připojení k Internetu prostřednictvím klasického elektrického obvodu do jakéhokoli prostoru a vytvořte vysokorychlostní bezdrátové připojení standardu 802.11n do každé zásuvky. HP 5101Wn umožňuje snadné nastavení s technologií Plug-and-Play a poskytuje obzvlášť rychlou Wi-Fi síť. Dokonce je schopen provozu i těch nejnáročnějších aplikací a poskytuje vynikající pokrytí ve velkých domech, skrz zdi a podlahy. Ideální pro chytré telefony, tablety a notebooky na vysokorychlostní Wi-Fi připojení pro internet v celém domě. Skvělé pro HD video a hry Ideální řešení pro náročné síťové řešení, jako jsou on-line hry nebo HD videa. HP 5101Wn v souladu s AV standardem HomePlug poskytuje uživatelům stabilní vysokorychlostní přenos dat a až 500Mbit/s skrz stávající elektrické vedení. Podporuje IGMP Multicast a efektivní využívání síťových prostředků tak, aby bylo možné přenášet HD video a digitální audio na vysokých rychlostech. Jednoduché a snadné nastavení Powerline adaptér byl vyvinut tak, aby jej bylo snadné používat. Není nutné instalovat žádný další software. Síť Powerline funguje již během několika minut. Bezpečné spojení na bázi Powerline mezi kompatibilními zařízeními bez nutnosti konfigurace nebo zadávání hesel. HP-5102Wn podporuje režim úspory energie. Pokud určitou dobu není detekován žádný datový přenos, adaptér se automaticky přepne do režimu úspory energie, aby se ušetřila energie. * 500/200Mbps je maximální teoretická rychlost komunikace na fyzické úrovni přes elektrické vedení(to znamená rychlost mezi Powerline zařízeními) na základě standardu IEEE 1901. * Maximální rychlost, aktuální rychlost přenosu dat a dosah se mění v závislosti na prostředí. Změny technických údajů a provedení výrobku vyhrazeny.

Vlastnosti:

 • Rozšiřte svou domácí síť se stabilní vysokou přenosovou rychlostí díky stávajícímu elektrickému vedení s rychlostmi až 500 Mbit/s.
 • Bezdrátová síť s rychlostí až 300 Mbit/s
 • Zpětně kompatibilní s 200 Mbit/s síťovým adaptérem

Vybavení:
 • Vysoká kvalita přenosu je garantována do vzdálenosti až 30 metrů.
 • Instalace Plug-n-Play - žádné dráty, konfigurace nebo instalace softwaru.
 • Funkce Wi-Fi Protected Setup (WPS) - tlačítko pro rychlé nastavení a zabezpečení sítě.

Parametry:
 • Integrovaná zásuvka: Ne
 • Max. rychlost připojení WiFi: 300 Mbit/s
 • Typ síťového zařízení (kategorie): Powerline Wi-Fi adaptér
 • Rozhraní: LAN (základní deska): 1 x
 • Přenosová rychlost Powerlline: 500 Mbit/s
 • LAN rychlost přenosu: 100 Mbit/s

EAN

4710700929230


Otázky a odpovědi k tomuto produktu

Zatím zde není žádná otázka ani odpověď k tomuto zboží. Buďte první, kdo se zeptá :-)

Recenze & Hodnocení výrobku

Dotaz k produktu: Adaptér Edimax 500Mbps s ethernetem Powerline