Volejte +420 732 241 982 (Po-Pá 8-17h)

ADAM-6521S 5PORT SWITCH W/1 EC4P-222-MTAD1

Dnešní cena (s DPH):
7290 Kč
Cena bez DPH:
6024,79Kč
Toto zboží bohužel neumíme momentálně dodat v rozumném termínu, ale určitě u nás naleznete něco podobného. Zkuste to třeba v této kategorii: Ostatní

Pokud chcete zjistit přesnou dostupnost, kontaktujte nás na emailu obchod@puhy.cz

DOPRAVA ZDARMA
Kód: c_198661

Podrobný popis produktu: EC4P-222-MTAD1 ADAM-6521S SWITCH 5PORT W/1

ADAM 6521 je 4násobný 10/100Base-T, 100Base-FX Industrie Switch s multimódem (ADAM-6521S Single Mode) Port skleněného vlákna. Skleněná vlákna se starají o bezpečný přenos dat v průmyslové oblasti s elektrickými rušivými signály a umožňuje přenos distancí až 15 km. Bezpečnost: CE, FCC, UL, MTBF: 1.260.000 hodin. IP 30 Kovový kryt vč. DIN-kolejnicového adaptéru.

Vybavení:

  • RJ45 připojení
  • 2 LED ukazatel pro přenosovou rychlost a kolizní stav
  • Full/half duplex
  • Autocrossover
  • Broadcast storm protection
  • Auto MDI/MDI-X
  • Relé kontatk pro alarm
  • Standard IEEE.802.3, 802.3u, 803.3x.

Parametry:
  • Rozměry: (š x v x h) 37 x 140 x 95 mm
  • Rozměr, šířka: 37 mm
  • Číslo výrobce: ADAM-6521S-AE
  • Provozní napětí (text): 12 - 48 V/DC
  • Provedení: 4 port Industrial 10/100 Mbps Ethernet Switch, 1 x Single Mode
  • Příkon proudu: Max. 400 mA
  • Typ (výrobce): ADAM - 6521 S

EAN

4016138417708


Otázky a odpovědi k tomuto produktu

Zatím zde není žádná otázka ani odpověď k tomuto zboží. Buďte první, kdo se zeptá :-)

Recenze & Hodnocení výrobku

Dotaz k produktu: ADAM-6521S 5PORT SWITCH W/1 EC4P-222-MTAD1